Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valószínűleg valami rágcsáló...

Valószínűleg valami rágcsáló bujkálhat az autóm belsejében, hogyan írthatnám ki belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) a napokban arra lettem figyelmes hogy a kocsim belsejében (Opel Astra G) feltételezhetően valami rágcsáló féleség járhat vagy járhatott mert pld tegnapelőtt elromlott a belső világításom és utána nyomoztam hogy mi baja lehet és a vezetéken olyan nyomok láthatóak mintha meg lenne rágcsálva de viszont máshol sehol semmi nyomát nem látom ennek csakis 2 szál vezetéken láttam eddig. Kérdésem a következő lenne:Ti mit tennétek ilyen esetben? Valami csapdát kéne állítani? vagy rosszabb esetben kiszedni az egész kocsi belsejét és megkeresni több kevesebb sikerrel a rágcsálót ha még jelen van? Vagy mit tegyek szerintetek? Valaki járt már így közületek? Hátha tudna valaki gyors és egyszerű és lehetőleg nagyobb belső megbontás nélküli megoldást ajánlani! Válaszotokat előre is köszönöm! ja és még annyit hogy amúgy szépen tisztán tartott autó szóval nem azért jelenhetett meg benne a rágcsáló mert mondjuk a 2 ülés közt egy fél kg kenyérnek megfelelő morzsa van behullva :D

2018. nov. 21. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a műanyag, amit a kilences linkelt sokkal jobb a hagyományostól. Én is hasonlót használok. Ha csak rálehel az egér, már vágja is kupán. Viszont a kicsit nagyobb jószágok, mint pl egy kövér pocok, képesek elszaladni vele:)

Esetleg meg kellene keresni, hogy hol tud bemenni. Ha mindenhol rendesen benne vannak a gumidugók, akkor csak a hátul lévő túlnyomás szellőzőn tudnak bejutni, mert rosszul zár a gumija vagy már megrágták.

2018. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az a jó hidd el az a műanyag, ez a drót egérfogó nem jó. Nekem is van és van mikor nem csattan el. Ki ették belőle az egerek a csalit.

Ráadásul ha benne az egér itt nem kell hozzányúlnod úgy kilökheted belőle. Mert van aki nem szeret hozzá nyúlni sem.

2018. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De lehet kapni pont ilyet ami ptkányfogó, a nagyobbaknak.

[link]

2018. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérj fuvardíjat a rágcsálóktól :D
2018. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!