Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt konfliktusod a vezetésokt...

Volt konfliktusod a vezetésoktatóddal, és ha igen, mi miatt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt, a bunkó stílusa miatt. Sajnos szinte mindenki más is ilyen tapasztalatokról számolt be, úgyhogy nem láttam értelmét átkérni magam máshoz. Túléltem :) Egyébként szakmailag jó volt, próbáltam arra koncentrálni.
2018. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ebben van igazság.


Én is mindenkitől azt hallom, hogy legalább néha bunkó vagy ideges az oktatója.


Sőt, gyakorlatilag olyat még sosem hallottam, hogy valaki 100%-ig meg lett volna elégedve az oktatójával.

Nem igazán értem, miért nem tudnak normálisan viselkedni. Gondolom, az autó féltése is közrejátszik.

2018. nov. 26. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
20 évesen tanultam vezetni, nő vagyok. Egy 30-as pasi volt az oktató, kicsit nagyhangú, az a folyton zizegő típus, de rendes. Kivéve amikor elborult mert rosszul csináltam valamit, olyankor jó hangosan kiabált egy pár szót, aztán visszaváltott normálisra. Eleinte megállt bennem az ütő, na mondom... hogy lesz ebből jogsi. De végül is megtanított az alapokra, levizsgáztam, azóta lett 2 másik kategóriában is jogsim, 16 éve balesetmentesen vezetek. Ki lehet bírni, ha nagyon necces, ott kell hagyni.
2018. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Oktatónak készülök, bár még 4 év mert kell a A jogsi meg be kéne fejezni a C-t , stb. már most tudom, hogy valami 1.5dci vacakkal oktatnék, mert az gyűrhető és van kettöstömegű kiváltó cuccli. Másrészt meg kezelni kell a tanulókat, egyből jól akar mijdent csinálni, de még egy oktató is hibázhat. Türelem kell, sok és akkor mosolyogni fog mindkét fél, nem pénzt kell látni a tanulóba.. oktatómtól mindig tockost kaptam , az maradandó :D.
2018. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tockost kaptál??


és simán eltűrted? nem tudom, most tanulok vezetni, és ha tockost adna az oktatóm, szerintem megtépném.

2018. nov. 26. 11:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondom nem volt vele. Félidőben mentünk kávézni, stíröltük a csajokat, voltam vele motort nézni óra közben meg ilyenek.
2018. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy milyen személyiség vagy.

Nekem nő oktatóm volt (férfi vagyok).. állandóan bmegolt nekem össze-vissza amikor valamit elrontottam. Anyázott is meg minden amit el tudsz képzelni. Zsörtölődő típús. De mivel én nem veszem komolyan az ilyeneket.. sosem tudtam visszatartani a röhögést, ezáltal mégjobban elcsesztem a dolgokat. :D De nagyon nagy forma volt. Ez abból is látszik, hogy a vizsgán jóformán háromszor kihúzott a szarból. Óvatosan belenyúlkált a fékbe meg a gázba ha úgy volt.

2018. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hovarju ***** válasza:
79%

Én nagyon szerettem az oktatómat, és Ő is engem.

Baromi nyugodt pasi volt, akkor sem ordibált, amikor lett volna miért.

Jó hangulatban teltek az órák. és akármilyen baromságot csináltam, a következő órán ugyanolyan lelkesen várt, mint előtte.

2018. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Az én oktatóm is néha ideges volt és leszidott, de ha belegondolok, hogy mekkora felelősség van a vállukon egész nap, minden percben. Hiszen ha baleset történik, mert a tanuló hülyeséget csinál, mindenért őt vonják felelősségre.

Azért nem lehet egy nyugott meló. Nem egy olyan, hogy "benézted? Se baj majd legközelebb sikerül", mert egy-egy ilyen bénázás súlyos következményekkel járhat...

2018. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 100%-ig elégedett voltam vele, imádtam vezetni járni. Nagyon nyugodt, türelmes pasi volt, sose kiabált, kijavított, de nem b..tatott soha. Nem akart lenyúlni, nem akart felszedni (fiatal lányként ez tök ritka volt, sok ismerősöm panaszkodott nyomulós oktatóra), amúgy meg nagyon korrektül megtanította az alapokat és még jó fej is volt.
2019. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!