Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit engedtek egy autó...

Mennyit engedtek egy autó árából eladásnál?

Figyelt kérdés

Feltettem hirdetni az autómat, de pár nap után levettem, mert páran a felét lealkudták, mindenképp el akartak jönni megnézni ennek ellenére, én meg olyan sokat nem engedtem volna. Műszakilag teljesen hibátlan, friss vizsga, 2004-es évjárat, 350-ért hirdetem. Peugeot.

Egyik kitalálta, hogy szét van rohadva az alja, én még aknáról megnéztem fél éve, teljesen rozsdamentes a szerelő szerint is.

Idegileg teljesen kivagyok egy ilyen eladásnál.



2018. nov. 28. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell, hogy kilegyél. Írd bele, hogy fix ár és ha valaki alkudozni kezd, akkor leteszed a telefont. (kedvencem a "mennyi a vége" kérdés, hogy még én alkudjam le az autóm árát).


Ilyen értékű autónál tedd fel 350-ért aztán vidd le hetenként az árát 10 ezerrel. Ezt bele is írhatod a hirdetésbe, pár hét múlva már el fogják vinni.


Az autókereskedőket kapásból rázd le hiszen ők nyilván olcsóbban akarják megvenni az autódat mint amennyit ér. Aki trükközni akar az adásvételivel ("haverom nevére kerül", "majd egy hét múlva töltsük már ki az adásvételit", "küldd majd postán az adásvételit én meg visszaküldöm aláírva") azonnal hajtsd el.


relax.

2018. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Telefonba megmondod hogy fix az ár! Oszt akkor nem mennek. Aki megy azannyit is hajlandó fizetni. Max ott engedsz mondjuk 20 ezret azt annyi. Nehogy mar te kėszülj ki a hülyėk miatt. Aszondja rozsdál? Mondod ok akkor ne vedd meg. Ott a kapu azt annyi.
2018. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Én általában bármiről is van szó inkább drágábbért teszem fel mert mindig mindenki alkudni akar.
2018. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én majdnem dupla ennyiért hirdetem az enyémet. Te miért 350-ért? És ebből a felét lealkudták? Mi baja van? És miért veszed le ha el akarod adni? :D Nem értem.
2018. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
350 helyett rakd fel 400-450-ert, (Bár simán mehetne 500-600-ig is) es amikor sikerul lealkudnia valakinek 350-re örülni fog, mint majom a farkának, te meg azt az árat kaptad meg, amit amúgyis szerettél volna.
2018. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 D. Brasco ***** válasza:
32%
Ezeknek az ócska mennyi a vége meg társai dumákra annyi frappans valaaz letezik.....a legközelebbi resó mennyi a vége kerdesre mondd nyugodtam hogy 180km/h....legalább is te már mentél vele annyival......az őszinte megdöbbenest es a fogaskerekek csikorgását az agyban hallani fogod még telefonon keresztül is.......ilyenkor amugy van aki nem jön zavarba és folytatja hogy hö hö,ja nem úgy hanem hogy mennyi az alja!Erre mondhatod hogy nem bontod meg,csak egyben eladó az autó,külön az alja sajnos nem........itt mar azert le szokták tenni a telefont,de a kitartóbb még ilyenkor megkérdezi,hogy de nem úgy,hanem az ára mennyi??valasz:olvasd el figyelmesebben meg egyszer a hirdetest,le van benn irva!
2018. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem feltétlenül kell ilyen bunkó módon előadni azt, hogy annyit szeretnél kapni az autóért amennyiért hirdeted. Normálisan is meg lehet mondani. És nem azért teszik le a telefont mert sok az ár hanem a stílus miatt.
2018. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Rakd fel 400ezerért és 350-ig engeded lealkudni. Én tavaly árultam egy autót 340ezerért, de beleírtam a hirdetésbe, meg telefonban is kihangsúlyoztam, hogy fix ár. Volt, aki 320ezer forinttal jött el ennek ellenére 180km-ről, na neki drága tanulópénz volt. Ha nem akarsz alkudozni, írt bele és mond el telefonon is. Jöttek nekem is, hogy nem ér annyit, meg ilyen-olyan bajai vannak, én meg mondtam, hogy hát akkor ne vedd meg, kevesebbért meg nem eladó és így is elkelt 1 hónapon belül. Ne görcsölj rá, én még mindig ügyeltem arra is, hogy 1-2 haver legyen elérhető közelségben, ha esetleg valami probléma adódna.
2018. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

"hogy 1-2 haver legyen elérhető közelségben, ha esetleg valami probléma adódna."

Nem értem ezeket a dolgokat. Normális emberek normális stílusban beszélik meg az adásvételt. Ez amiket ti itt írtok: az egyik flegmázik a másik kéznél tartja a haverokat.... nem így kell hozzáállni a dolgokhoz, ez nem ketrecharc, autót akartok eladni.

2018. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 8 érdeklődő nem magyar lesz egy ilyen értékű autónál és náluk nem éppen opció a kulturált megbeszélés, főleg ha nem akarsz engedni az árból.
2018. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!