Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért hiszik azt hogy akinek...

Mért hiszik azt hogy akinek autója van az menő? Vagy több a másik embernél?

Figyelt kérdés
kényelmesebb mint a busz az tény de mitől menő? mért menő?

2018. nov. 28. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Ki mondta hogy menő? Ki hiszi azt ? Rajtad kívül...
2018. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
28%
Nem menő de egy férfinek legyen már jogsija meg kocsija! Legalább már huszonévesen! Addigra illik ...
2018. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hogy hogy illik? mért? elmondanád?
2018. nov. 28. 18:28
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem illik, meg menő. Ha szükséges akkor legyen

és kész.

2018. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez tizenéves gyerekek dilemmája.. a felnőtt embereknek meg van, mert kell és kész.
2018. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Sosem néztem le senkit akinek nem volt autója ezért is olvastam el a kérdésed. Nem menő, de jól jön.


Sokmindentől függ , ki hány éves korára tud autóhoz jutni kedves utolsó kommentelő.

Függ a keresettol és a családtól , időtől. Van aki 26evesen kezdi a kreszt , mert addig vagy dolgozott vagy tanult vagy nem fért bele az idejébe.


Persze a mai 18 évesek akik autóval rohangálnak ajándékba kapták a kocsit.

Az átlagember ennyi idősen nem rendelkezik annyi penzel hogy megvegye magának. Aki pedig magának vesz autót és maga állja a költségeit úgy becsüli is meg.


Semmiből nem kevesebb az akinek nincs . De az is lehet hogy van, csak nem szeret vezetni és nem biztos magában. Van akinek nincs rá szüksége.

2018. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ezt úgy hívják evolúció...mindegy, hogy humán, vagy technikai...a homo sapiens kihasználja a fejlődést, közben menőzik egy cseppet..

jó nő, óra, a legmenőbb teló, autó, ház, American express aranykártya, néhány diploma, három idegen nyelv ismerete...akkor már menőzhet...van mire.

2018. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

Mert az auto megy. Tehat meno.


Varsz a buszra. Elmegy elotted egy alfahim.


Tehat buszMEGALLO, auto HALADO :)


Vagod ?

2018. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem menőség kérdése, hanem hogy feltétlenül szükség van-e rá, vagy nincs.

17 évesen szereztem jogosítványt. Gimnázium, egyetem alatt nem volt szükségem autóra, nem is tudtam volna miből fenntartani. Később a 10 percenként járó busszal fél óra alatt bent voltam a munkahelyemen, így megint nem kellett autó.

Aztán 28 évesen olyan munkám lett, ami miatt rendszeresen 200km-re kellett járnom. Na azt már nem tudtam volna időben tömegközlekedéssel kivitelezni. Így kellett egy autó. Ettől nem éreztem magam felsőbbrendűnek, vagy menőbbnek. Kellett, megvettem. Előtte nem kellett, nem volt. Nem frusztrált, hogy előtte 11 évig úgy volt jogosítványom, hogy nem volt saját autóm. És nem is illem kérdése.

2018. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Akármennyire is próbáljuk tagadni, az autó mai napig egy nagyon komoly státusszimbólum. Ha megfigyeled, a legszegényebb emberektől kezdve a leggazdagabbig, mindig egy adott ponton a beszéletésben szóba jönnek az autók, még akkor is, ha alapvetően nem autómániások. Ez az élet rendje.
2018. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!