Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek ha fontos...

Milyen autót vegyek ha fontos szempont, hogy 500-1000 km-es utakat kényelmesen tudjak vele utazni?

Figyelt kérdés

Előző kérdében kiírtam, hogy 18-19 éves autómban levezetve 500-1000 km-t az út után gyakorlatilag élő halottként szállok ki az autóból.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__96..

Előbb utóbb le kell majd cserélni az autót, és olyat akarok majd venni amiben relatíve kényelmesen lehet sokat vezetni és nem pusztulok el 700 km után.


Milyen autót ajánlanátok ha ez egy fontos szempont?



2018. dec. 16. 07:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most is állítom, hogy az ülés beállításában van a hiba, vagy szét van ülve. 1000km-t után nem szabad ájultan, derékfájással kiszállni.
2018. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én egy vadiúj full extrás S mercedést ajánlanék az elérhető legnagyobb motorral, gondolom végtelen pénzed van így nem gond
2018. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es! Kötve hiszem, hogy ennyibe beleférne: "Árketegória mondjuk 5-10 ezer Euro"
2018. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Renault Thalia, tegnap jöttem vele 1200 km-t egyben, semmim se fáj, komolyan.

Amúgy Audi A6-ot is használok hasonló célra, az már tényleg alkalmas. De ha már a kényelemre gyúrsz rá, akkor Volvo vagy Merci, pl még egy filléres V40-es Volvóban is olyan jó ülés van (fotel szinte), hogy abban akarnál aludni is, ami a kormánynál persze hátrány :D

2018. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mint azt az előző kérdésednél is javasoltam, semmiképp se városi bevásárlókocsit vegyél, hanem országúti cirkáló méretűt.
2018. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!