Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék venni/csináltatn...

Honnan tudnék venni/csináltatni/szerezni autóra nyomtávszélesítő pogácsát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk az utcai épített Ladámra 2 darab 3 centiméter széles tehermentesítős nyomtávszélesítőt. Színe mind1. A lényeg hogy tehermentesítős legyen. És tőcsavaros kerékagyra kellene. Honnan tudnék rá szerezni? Egyébként van alatta nyomtáv. Elől olyannal vettem, amilyet keresek hátulra is. Mert hátul több darabból áll össze a 3 centi és sajnos nem tehermentesítős. És nagyon szükségem lenne a tehermentesítősre, mert nyáron 15", télen pedig 14"-os kerekekkel (alufelnikkel) használom az autómat.

2018. dec. 20. 09:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/307 D. Brasco ***** válasza:
60%
Nem tudom mennyire vagy képben az árakkal....de ha az a 18500forint a 4,darabra vonatkozik anyaggal munkadijjal mindennel együtt....és ráadásul új és azokkal a méretekkel ahogy te akarod......akkor megsúgom hogy ez ennyiérd csupa nagybetűvel:AJÁNDÉK!!
2018. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/307 veterán vas ***** válasza:
66%

B.Elek úr nyilván a tőcsavaros megoldást favorizálja.

Meg is értem, mert abban az esetben az eredeti felnicsavarok fogják a pogácsát az agyhoz, a felnit pedig a tőcsavarral kompatibilis -tetszőleges- anyák. Így nincs az a veszély, hogy a felnicsavar rövid legyen, az agy, a pogácsa és a felni hármasának biztonságos összefogásához.

A Te verziódnál ugyanis 30mm "mínusz" van, ami egy 35-38mm hosszú csavarnál annyit jelent, hogy csak mindössze pár menetet megy bele a kerékagyba.

Szerinted???? :(

2018. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/307 veterán vas ***** válasza:
72%

Úgy tűnik a #12 válaszomat naggggyon benéztem.

Éppen az ellenkezőjét magyaráztam, mint amit akartam.

Szóval bocsi, tárgytalan! ;)

2018. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/307 A kérdező kommentje:
11-es! 2 darab kerül 18500-ba. + Posta. Mivel Egerben lakom és pont Debrecen felé nem járunk. És ez így nekem drága.
2018. dec. 20. 11:45
 15/307 A kérdező kommentje:
12-es és 13-as! Semmi gond! Mindannyian tévedünk, tévedni emberi dolog! Egyébként az én autómban eléggé hosszúak a tőcsavarok. Hálistennek! Tehát itt nincs az a veszély, hogy a pogácsa miatt ne menne rá a felni például. Ja és egyébként hogyha úgy van akkor én egyébként cserélnék is! Mert most is van ugyanúgy hátul 3 centi nyomtávom. Fél - Fél - 2 centis darabokból jön össze a 3 centi mind2 oldalt hátul. (Ezért nem tehermentesítős hátul, mert amúgy elől olyan van mind2 oldalt 3-3 centis tehermentesítős, amilyet keresek hátra is) Tehát ha úgy van, akkor én a 2 hátsó "darabos" nyomtávomat el is cserélném, akár ráfizetéssel is! Csak tényleg rettentően sürgős és fontos lenne!!!
2018. dec. 20. 11:53
 16/307 D. Brasco ***** válasza:
6%
Még 2 darab is teljesen jó amúgy ebben az árban,főleg mivel kell minimum 45mm "vastag" anyag darabjához!En a helyedben nem vacilálnék mert ettől olcsóbban ugysem nafyon fogsz talalni és ez legalább új meg az elkepzelesednek megfelelo
2018. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/307 anonim ***** válasza:
58%

Azt leírnád, hogy miért a téli nyári felni átmérő váltás miatt is kell neked a nyomtávszélesítő?

Egyébként pedig bármelyik esztergályos megcsinálja

2018. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/307 Beviz Elek ***** válasza:
76%

Nekem is tőcsavaros a kerékagy, azon van a tőcsavaros nyomtávszélesítő.


2 darabot a kerékkel vettem, driftelni használta az előző tulaj és semmi baj nincs ezzel a megoldással, úgyhogy vettem még 2-t.

2018. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/307 A kérdező kommentje:
Mindig kell a nyomtáv alá. Télen is és nyáron is. És azért, mert úgy néz ki jól, úgy van kint a kerék teljesen amennyire csak lehet.
2018. dec. 20. 17:42
 20/307 Beviz Elek ***** válasza:
50%
Igen, és? Nekem is mindig rajta van :D
2018. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!