Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék venni/csináltatn...

Honnan tudnék venni/csináltatni/szerezni autóra nyomtávszélesítő pogácsát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk az utcai épített Ladámra 2 darab 3 centiméter széles tehermentesítős nyomtávszélesítőt. Színe mind1. A lényeg hogy tehermentesítős legyen. És tőcsavaros kerékagyra kellene. Honnan tudnék rá szerezni? Egyébként van alatta nyomtáv. Elől olyannal vettem, amilyet keresek hátulra is. Mert hátul több darabból áll össze a 3 centi és sajnos nem tehermentesítős. És nagyon szükségem lenne a tehermentesítősre, mert nyáron 15", télen pedig 14"-os kerekekkel (alufelnikkel) használom az autómat.

2018. dec. 20. 09:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/307 A kérdező kommentje:
20-as. Semmi. Pont ezaz, hogy ilyeneket keresek énis.
2018. dec. 21. 08:57
 22/307 anonim ***** válasza:
42%
Két hónap alatt nem sikerült megoldani?
2019. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/307 anonim ***** válasza:
58%
Nem olvastam minden választ. De 3-as! Hát te miről beszélsz? 2 ezerért? 1 óra alatt beszélgetéssel?? Bolond vagy te. Esztergályos vagyok, megsúgom neked hogy minimum 10 ezer lesz a kettő és kb 3 óra a kettő. Nem olyan egyszerű alkatrész ez mint látszik, pl ha a párhuzamosságár józsi bácsi csak tized miliméter pontosan csinálja meg akkor rázni fog az autó. Annak 2 század parhuzamosságúnak kell lennie. Az 5 furatot marógépen osztófejben belefúrni sem 2 perc a józsi bácsinak.. mert valószínű nincs otthon cnc je 😁
2019. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/307 veterán vas ***** válasza:
18%

Utolsó!

Köszönöm kedves szavaidat.

Képzeld, nem vagyok bolond, csak láttam már esztergályosokat dolgozni. Többek között volt szerencsém nyomtávszélesítő pogácsák gyártását is végignézni.

Egykori munkahelyemen sok autósport-rajongó megfordult, a gépműhelyben szinte szalagon készültek a közbetétek.

És igazad van, tényleg nem egy óra alatt készült el a 4 darab.

Kijött 58 percből a mester. ;)

2019. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/307 anonim ***** válasza:
42%
Ember, itt leírtak minden lehetőséget.. Vegyél újat, használtat, csináltass.. Milyen választ vársz még, hogy ötödszörre is kiemeled a kérdést?
2019. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/307 anonim ***** válasza:
81%
24-es. Na pont elárultad a titkot. Szalagszerűrn megy. Tehát rá van állva. Ha azt nézzük akkor ahol dolgozok, cnc műhelyben. Ott nálam az esztergáról leesik óránként 20 darab. Marós cnc n szintén belefúr, az még addig se tart. Ő 40 darabot is simán kifúrkál egy óra alatt. Csak nem mindegy hogy sorozat gyártás, vagy hogy józsi bácsinak késeket kell köszörülnie fél óráig mert évek óta nem esztergált nyomtáv szélesítőt 😁
2019. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/307 A kérdező kommentje:
23-as! Akkor hogyha te ennyire ügyes és okos vagy, akkor én adok neked 2 ezer forintot és akkor annyiért csináltasd már meg nekem! Jó? Előre is köszönöm!
2019. márc. 9. 10:56
 28/307 anonim ***** válasza:
79%
Fuu de hülye vagy kérdező. Pont arról beszéltem hogy nem 2 ezerbe fog kerülni te fasz. Hanem kb 10 ezerbe a kettő!!!!!!!!
2019. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/307 anonim ***** válasza:
67%
Ba zd meg a 2 ezer forintodat. Annyiért egy esztergalyos fel se pörgeti otthon az esztergályát mert annyi a villanszámlája egy órára te fa sz.
2019. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/307 A kérdező kommentje:
Utolsó 2! Én ezt pontosan és nagyon jól tudom, de arról én nem tehetek, hogy nektek ez nem esett le és ti ezt komolyan vettétek...
2019. márc. 10. 07:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!