Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen extra erős csavarlazító...

Milyen extra erős csavarlazító sprayt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ide WD40 nem elég. A legnagyobb overkill kell amit csak lehet kapni vagy ki lehet valahogy kutyulni. Az se baj ha nem olcsó.

Azokat kérdezem akiknek van tapasztalata ezekkel, ki mit ajánlana?


2019. jan. 4. 23:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet a fémházra ráfogni egy nagy svédfogóval és csavarni rajta ? Forgásirányban persze.
2019. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nem forog sajnos. Nem is szabadna neki. Próbáltam már a svéd fogót. Úgy hogy rárögzítettem, nagy csövet ráhúztam (150cm-eset), fel alá mozgattam kicsit, míg haverom másik oldalról próbálta felváltva kifele feszíteni és ütögetni kalapáccsal.


Komolyan úgy álltam neki hogy leszedem a szíjat, kiszedem a 2x4 csavart, kihúzom, beteszem a másikat, visszateszem a csavarokat bele, ráteszem a szíjat és két óra alatt kész. Másnap már azzal terveztem menni dolgozni. Nem is az első eset lett volna hogy ilyet csinálok. Erre úgy be van ragadva hogy úgy érzem előbb jön el a világbéke, mint hogy ezt a szrt kiszedjem.


Tele van műanyag alkatrésszel körülötte minden, motorkiemelőm meg nincs. Szóval a hevítés nem játszik. De ha valakinek van ötlete hogy lehetne összetörni, úgy hogy más ne sérüljön, és ne is ragadjon be, annak a tippnek is örülnék.

2019. jan. 5. 22:17
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom, ez mind a kettő aceton alapú:


[link]

[link]


valaki írta fenn, hogy aceton és valamilyen olaj keverékét használja csavarlazítónak - talán még azt próbálnám meg: csinálj egy ilyen keveréket (vagy esetleg ha van otthon aceton alapú vagy szintetikus higító, azzal lehet próbálkozni) és ecsettel kend oda, jó alaposan benyomva a blokk és a pumpa közé vagy ha találsz akkora rést injekciós tűvel nyomd be (patikában 50ft).


Ezzel el kell szórakozni egy napig (folyamatosan kenegetni), de jobb ötletem nincs.

2019. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!