Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom hogy baja van...

Honnan tudhatom hogy baja van az autónak ha nem érzem hogy lenne?

Figyelt kérdés

Annyi apró de komoly problémát írnak itt ki.


Nekem 2003as dizel Polom van, nagyon sokat járok vele, mióta a családomtól hozzam került évente kb 50.000et, 90%ban pályán de olajcserén kívül kb semmi baja nincs legalábbis én nem veszem észre mert ugyanúgy megy mint előtte.


Generátor adta meg magát egy éve meg a kuplung leégett a Balkánon de ezek mind nyilvánvaló hibák voltak hiszen nem ment az autó.


Sokan olyan hibákat írnak itt amiknél én aki nem ért hozza még az alkatrészről sem hallottam.


Én vagyok ennyire hozza nem értő vagy tényleg szerencsés vagyok hogy az egyszerű kisautómnak nincsenek bonyolult apró de drága problémái?


2019. jan. 8. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj,hogy nem érzed,ha olyan baja lesz akkor érezni fogod :)

Én mindent megérzek az autómon,még azt is ami nincs + a legkisebb kb semmit is beazonosítom a netről úgy,hogy a legdrágább cucc ment tönkre és kétségbe esetten hívom a szerelőt akinek már nagyon az agyára mentem,hogy világ vége állapot van. Én amikor megvettem az autót és jött a megszokás a kötelező cseréről,habár ez láncos a szerelő szerint nem kell,majd ha hangja lesz. Utána olvastam a neten,hogy mi kárt tud okozni aztán legközelebb amint autóba ültem hallottam,hogy csörög meg már furcsa is volt,így nem mertem vele menni és hívtam is a szerelőt,hogy rendelje meg a vezérműlánc készletet és viszem az autót. De az egészhez hozzá tartozik,hogy csöppet se gondos gazdája volt az autónak és ez nem olyan amibe csak tankolni kell és ennyi,szóval volt baja bőven...már attól hírtelenjébe bepánikolok,hogy le áll,vagy megint valami baja van,amikor csúszós útra figyelmeztet

2019. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mazlis vagy évi 50 ráadásul nem 0 kmel kezdted akkor 2-300e van benne és semmi baja.

Persze most én is egy Hondaban ülök ami 2003as és akkor adjuk el ha egyszer meghibasodik.

Már rohadtul eladnám mert unom ütni vágni autónak van de semmi.. unalmas. Legalább egy defekt lenne már.

2019. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Defekt volt már:) de az a gumi hibája.ilyen apróságok akadnak hogy szigszalaggal be kellett tekerjem az ablakmosó csövét. Meg lezuztam a műanyag részét a visszapillantónak.


Azt a szijat is elővigyázatosságbol cseréltek mert Törökországba mentem vele.


284.000 van benne amúgy:)

2019. jan. 8. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szakszerviz, állapot felmérés, számítógépes hibakód ellenőrzés, és lesz fogalmad róla milyen állapotban van az autód.

Ez természeteseen fizetős szolgáltatás.

2019. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy 2003-as dízel polo még örök darab, csak ne hajtsd agyon az autópályán.

Nekem is öreg dízel vackom van, szinte napi szinten nézem az olajat, vizet.

Ha nem hajtod, és ellenőrzöd csak ezeket, szinte örök darab az az autó is.

Sajnos az alján előbb fogsz kiesni, de a műszakin előbb szólnak érte. :(

2019. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!