Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autópályára, nagyobb utazásokr...

Autópályára, nagyobb utazásokra és városi közlekedésre is egyaránt jó választás lenne Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Első autónak szeretném használni. Naponta menne autópályán, ezzel járnék munkába. És azt tervezzük a barátokkal hogy elmegyünk az albán tengerpartra nyáron a kérdésem az lenne, hogy kibírna-e egy ilyen utat egy Suzuki Swift Sedan 1.3 16V GLX (2000 - 2002es évjáratú)? Azért gondoltam erre az autóra mert olcsó a fenttartása, szervizelése. De ezekből a jobb állapotúakra gondolok, 300 ezer forint felettiekre amik nem féling roncsok már. Vagy ha tudtok jobb autót 600 ezer forint alatt ami ezekre a célokra alkalmas akkor azt megköszönném :)

2019. jan. 10. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudok mondani, de az nem ez az árkategória. Ülj be egy általad kényelmesnek tartott VW-be például, majd egy Volvoba. Ami a volvo üléséhez közelít, az Renault, de összességében a franciák elég kényelmesek.
2019. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Minden karbantartott autó kibírja a hosszabb utazásokat.

Nekem sedan om van voltam vele már székelyföldtől az alpokig mindenfelé

Sosem volt vele gond.

1.6 os országuton 6 litert fogyaszt, és mint írtam sose volt semmi baj vele

Megbítható kisautó, ha nincs elhanyagolva!

2019. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Dörmögő ***** válasza:
0%

Troll Tomi nevű felhasználó válasza:


Minden karbantartott autó kibírja a hosszabb utazásokat.


Nekem sedan om van voltam vele már székelyföldtől az alpokig mindenfelé


Sosem volt vele gond.


1.6 os országuton 6 litert fogyaszt, és mint írtam sose volt semmi baj vele


Megbítható kisautó, ha nincs elhanyagolva!


Várd ki a végét mielőtt ilyen nonszensz dolgot állítasz. Gondolom felétek nem működik a fizika meg a kémia. Felétek nem öregszenek az anyagok. Idővel nem kopnak a dolgok, nem repedeznek ki a csövek.

2019. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem vegyél nyugodtan, javításra is max töredékét fogod kifizetni mint bármilyen más hasonló korú autónál.


Húgomnak 2001es Swiftje van és néha azzal járok én is. Szeretem mert egyszerű mint a faek.


Albániába meg nyugodtan elmehetsz vele, ott aztán európai szemmel kb ingyen van a szerviz.


Én 2003as Poloval voltam lenn ősszel Albániában. Az utak nem rosszabbak mint itthon, mindenki segítőkész és amikor elszállt a kuplung az autóban, a teljes költségem alacsonyabb volt mint itthon csak az alkatrész.


Utólag hálás vagyok hogy ott adta meg magát és nem Ausztriában ahol a javítás munkadija háromszor annyi lett volna mint az új alkatrész :D


Menjel nyugodtan vele csak ne nyugatra. Olcsó egyszerű autó a legalkalmasabb arra hogy bejard a Balkánt és kelet Európát ;)

2019. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim simán voltak olasz körúton régi Swift Sedan-al, méghozzá 60 évesen, másik nagyapám meg kétütemű Trabanttal bejárta fél Európát. Szóval igen, bármilyen autó alkalmas hosszú útra, ami gurul, amit 20 éven belül gyártottak, az meg főleg. Attól nem lett kevésbé az, hogy az utóbbi időben nagyon megemelkedett az átlag elvárás, és ma a budget kisautók vannak azon a felszereltségi szinten, mint 20 éve a luxusautók. Persze, nyilván, akinek van pénze új autóra, nyilván, az kényelmesebb, és jobb, de igen, egy 600 ezer forintos Swift Sedan-al, ha előtte átnézeted, nyugodtan elindulhatsz szerintem az albán tengerpartra.:)
2019. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó, igaz van jobb, de pénz kérdése.
2019. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!