Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki Angliában jogsizott, az...

Aki Angliában jogsizott, az miből és hogyan tanult a KRESZ vizsgára?

Figyelt kérdés

Ki mertem írni a kérdést, mert régebben is láttam kérdéseket az angliai jogsizásról, szóval hátha akad válasz.


Ha van itt olyan aki kint jogsizott, az segítene ajánlani könyvet, vagy bármi online linket/appot ami segített neki az elméletinél? (Vagy van olyan egyféle forrás, ami mindent tartalmaz ami előfordulhat az elméletin? Szóval csak 1 helyről tanulok, nem tudom van-e ilyen)


Illetve mégegy kérdés. Amikor időpontot foglalok és megyek az elméletire, oda csak a tanulójogsim kell vinni? Mert egy ismerősöm valami olyasmit mondott, hogy kell szerezzek egy igazolópapírt, ami mutatja hogy van-e hibapontom vagy bármi...


Ha lesz válasz, azt köszönöm



2019. jan. 20. 01:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Időpont ma 17:38


Nem így van. Vannak helyzetek amikor elég, hogy ott rontasz, és már bukta is.

2019. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Studentroom-on olvastam:


"the multiple choice is a piece of piss.


its like IT IZ RAININ WUT DO U DO:


A) GO FASTER 2 GET HOME SO U CAN GET UR WASHIN IN

B) SOUND UR HORN CONTINUOUSLY SO PPL NO DAT U R DER

C) STOP DA CAR ITZ NOT SAFE 2 DRIVE!!!

D) PUT UR WINDSCREEN WIPERZ ON"


Tényleg ilyen lenne?😅

Valaki azt mondja a teszt előtt tanult össz-vissz 5 órát és átment. Akkor foglaljam is le az időpontot minél előbb? Én úgy terveztem, hogy minimum 2 hónapot tanulom a KRESZ-t, hogy biztos legyen elsőre is.

2019. jan. 24. 00:01
 13/21 A kérdező kommentje:
Mégegy kérdés. A Highway code-nak az összes részét érdemes elolvasnom? Mert ugye vannak gyalogosoknak külön rész, a lovaknak, bicikliseknek. Ezeket kihagyhatom? Vagy arról is szó lesz a tesztben? Elég sok időt spórolna nekem ha azokat csak átlapozhatnám, vagy max csak átfutom.
2019. jan. 24. 00:12
 14/21 anonim ***** válasza:

"Tényleg ilyen lenne?"


Igen, nagyjából ilyen. Persze nem ilyen amerikai gettó-angollal írva, de tényleg hasonló kérdések vannak, és nem olyanok mint otthon, ahol még a kérdést se egyszerű felfoni a jogszabályszerű megfogalmazás miatt. Egyszer menj át könyvön, nézz át minden kérdést és választ. Bőven elég lesz.

2019. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen könyvet néztél, de az enyémben csak az autósoknak való volt benne. Én konkrétan ebből tanultam. Neked is erre van szükséged:


[link]

2019. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#15 Én a 2019-es official highway code-ot rendeltem meg, az mellé kaptam egy CD-t is, azon is van minden. Elméleti teszt, a videós hazard klikkelős rész (rengeteg videóval), KRESZ táblák stb. Ahogy utána olvastam ennek is jónak kell lennie:

[link]

2019. febr. 9. 18:00
 17/21 anonim válasza:
Szia! Végül hogy ment? :)
2020. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Hát uhm.. 😅😅


Végül feladtam az egésszel, neki sem kezdtem. Hónapokig könyörögtem a jogsis családtagoknak akiknek autójuk is van, de maximum csak a sarki kisboltig jutottunk el meg vissza, ami kemény 250 méter. Úgy döntöttem nem könyörgök, gyűjtöm a pénzt, és ha meg lesz annyi, akkor majd elmegyek rendes oktatóhoz.

Az elméletet addig nem akarom megcsinálni, mert ugye az 2 év után elévül.. És milyen jó hogy nem is csináltam meg, mert már csak 1 évem lenne összegyűjteni a pénzt, plusz most a vírus miatt is csúsznék, mert nem lehetne órákat venni.

Szóval eléveltem.

2020. ápr. 7. 22:10
 19/21 Beviz Elek ***** válasza:
Szomorú hogy családon belül ennyire nem segítőkészek. Már rég meg kellene legyen a jogosítványod.
2020. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Sajnálattal hallom, kérdező :(


Két év múlva is megkérdezem, hátha addigra összejön :)

2020. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!