Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fontos ennyire a drága...

Miért fontos ennyire a drága autók?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy miért ennyire fontos hogy milyen kocsival jarunk??A kocsi szerintem azért van hogy a-ból b-be elvigyen.Régen se sírt senki hogy csak trabant van.Voltam szegényebb országokba és ott is alig keresnek valamit de luxus kocsikal járkálnak hitelre,meg itthon is.Van egy német ismerösöm aki azt mondta hogy a 2010 golfja teljesen megfelelő neki ,akkor egy magyar,bolgár,román embernek miért nem jó??? Ausztriába és németorszagba is latok a magyar atlagnal rosszabb kocsival menni ugy hogy patent hazuk van.Meg nem értem ezt a markahü embereket hogy a bmw-s audi-s mustangos leköpi a suzukit,ami ugyanugy elvisz a bol b be.

2019. jan. 24. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

És szerinted a csóró balkánnak gyártanak az autógyártók luxusautókat?


Másrészt, az autó státuszszimbólum


Harmadrészt, elég sok ember van, akinek az autó nem egy közlekedőedény, ami elvisz A-ból B-be, hanem annál több

2019. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 D. Brasco ***** válasza:
75%

Halljam milyen trauma ért??Miert baj az hogy nem mindenki aki nem az alapfelszereltségü suzukit veszi?

Én meg azt nem értem hogy az emberek miert nem a nokia 3310-est hasznaljak ma is??Hiszen telefonalni azzal is lehetett.........hihetetlen.....

2019. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Miért baj, ha valakinek a 6 havi fizetéséből nem swift hanem a6 jön ki?
2019. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Azzal nem értek egyet hogy leköpik a másikat.

Aki ezt a drága autót veszi, nem a németből hozottat, az nem fog ilyet csinálni. Sőt én inkább azt mondom hogy az igazi tehetős emberek nagyon is kulturáltak, udvariasak.

Az már aki olyan lefingott autót vesz csak azért hogy tehetősebbnek tűnjön , az lehet hogy bunkó egy kicsit.

Úgy vagyok én is vele hogy vigyen el A-ból B.be és kész.

Persze ha lenne sok száz millám , már biztos nekem is megváltozna a véleményem és vennék egy drága valamit.

Sőt ha még több pénzem lenne, lehet hogy magán helikopterem is lenne meg jachtom is.

2019. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is imadom a bmwket ,de az hogy rajoskodnak meg hitelre veszik öket,aztán szét omlik a háza,de azért tényleg fontos,hogy legyünk valakik.Imádom én is a jobbnál jobb kocsikat de az hogy köpködik a máskikat az már gáz,meg hogy a suzuki mellett direkt megduroktatják.Meg a 200 ezerert bontos bmwt megveszik egy ésszerű választás mellett és rajodkodnak a 200ezres szarjával,meg villognak vele a belső sávba.Tényleg 20cm-vel nagyobb lesz a pö**öd töle.Persze aki megteheti az ne swiftel jarjon ,de akkor ne nagyképüsködjön vele.A németek röhögnek rajtunk hogy a bontószökevény bmwket megveszük tölük.Mindig felteszem a kerdest ha a németnek jó egy középkategorias kocsi akkor a magyarnak miért nem jó??
2019. jan. 24. 14:53
 6/21 A kérdező kommentje:
*helyett
2019. jan. 24. 14:54
 7/21 A kérdező kommentje:
Mondom aki megteheti az vegyen a6-ot csak ne higgye magát valakinek,mert ez csak egy autó.te vagy a lényeg aki kiszáll a kocsiból.Csomó ilyen luxua kocsist láttok lenézve közlekedni,mert neki mindent lehet.
2019. jan. 24. 15:01
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

"Ausztriába és németorszagba is latok a magyar atlagnal rosszabb kocsival menni "


Persze, van ilyen. De érdekes módon az általad említett országokban fiatalabb az autók átlagéletkora, illetve az átlagáruk is magasabb a magyarnál. Szóval kiragadtál egy példát, ami igaz, csak nem jellemző.

2019. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem jár mindenki új autóval??? Hm
2019. jan. 24. 15:53
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha ennyire fontos lenne a németeknek,akkor mindenki újat venne
2019. jan. 24. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!