Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintettek első autónak jó...

Szerintettek első autónak jó a lada? Mennyit fogyasztanak? Ciki ladával járni szerintettek? Felhasználói vélemény akinek van, tudna írni?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a ladákat.Lehete újabb kocsim is,de én ladát szeretnék.

2019. jan. 25. 17:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kérdező neked mi bajod van? És mi az, hogy nem számít, mennyit fogyaszt az autó? Te kérdezted, hogy mennyit fogyaszt a Lada, én meg megmondtam neked, hogy ha ez számít, akkor a Lada nem neked való. Ennyi. Nincs itt semmiféle "kombinálgatás", meg "okoskodás".
2019. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
A gyakori kerdeseken mindenki kombinálgat,fu de felbazs már,ha kiriok valamit minden ember olyanokat ír hogy ki nem lehet szürni a kérdésemből,te is.nem ezt kerdeztem,hanem kb mennyit fogyaszt,nem azért mert rá vagyok szorúlva,csak erdekelt.
2019. jan. 25. 21:24
 13/25 A kérdező kommentje:
Én sajátos véleményem hogy ladához trabanthoz lesz 100 év múlva is alkatrész,a józsibá megszereli az utca végén,a kis mühelyébe:)
2019. jan. 25. 21:26
 14/25 D. Brasco ***** válasza:

Jól van...akkor éljél ebben a tudatban hogy a lada meg a trabant örökké élni fog,meg az is aki megjavitja!Önámításból beírhatsz egy csillagos ötöst az ellenőrződbe!

Ezek az autók gyakorlatilag mára kihaltak az utakról,ráadásul a hasznalhato példányokat olyan áron adják,hogy annyiért bőven lehet más,értelmesebb autót választani!

2019. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod utolsó,véleményt irtam,nem önitás volt.
2019. jan. 26. 09:23
 16/25 A kérdező kommentje:
Önámitás
2019. jan. 26. 09:23
 17/25 anonim ***** válasza:
Az alkatrész-ellátottság (és annak a hiánya) ténykérdés, nem a te véleményeden múlik.
2019. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Amíg a kérdező él, lélegzik, addig lesz alkatrész a szocializmus minden csodájához.
2019. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Felhasználói vélemény:

3 éves voltam, mikor apám vette újonnan a 2107-esünket, nekem ez volt az első. Azóta eltelt 29 év és még mindig megvan. Igaz, hogy 11 éve már csak tartalék autó, de megy.


Fogyasztás: 6,5-14 a két szélső érték, 8,5 a nagy átlag nálam.

Autópályán 100 km/h utazóval 7-8 között tartható. Városban 10 alá csak nyáron lehet menni a forgalamat akadályozva.


Ciki? Ha szépen karban tartott esztétikai és műszaki szempontból is, akkor nem.


Elsőnek jó-e? Szerintem ma már nem, hiába örültem én is neki 15 éve. Ha majd a fiam is eléri a pedált, ő is hajtani fogja, de első autónak nem kapja meg.

2019. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Alkatrész van hozzá, de Józsibácsik az utca végén már alig-alig. Ha magadnak nem tudod szerelni felejtsd el. A mai nyugati autón tanult és azt szerelő szakemberek nem fognak veled foglalkozni.
2019. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!