Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy adott autóm, lexus is...

Burnerjóska kérdése:

Van egy adott autóm, lexus is 200, abba akarok egy toyota 1jz blokkot, mennyi papírmubkával jár, vagy esetleg kegális dolog-e hogy egy másuk autó motorját rakom bele?

Figyelt kérdés
Lexus,toyota,1jz,motor,papapírok

#Sjdhehbrxg
2019. jan. 26. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy tipus azonosat lehet bele tenni.
2019. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:

Rengeteg papírmunkával jár, drága lesz elintézni, de megoldható. Nem te lennél az első a történelemben aki lepapírozza, a kompetens szerveknél kellene érdeklődni.


Ha ilyen terveid vannak, akkor miért pont 1jz? Sok cumi belemókolni a motort amivel sosem gyártották, ehelyett vehetnél egy rohadó kasztnis IS300-at (2jz) és csak át kellene emelni a belsőt. Egyedüli átalakítást (ha akarod) csak a kézi váltó igényelne amit már többen is megtettek, komplett kitet árulnak hozzá.


Mi a nyűg egyébként az 1gfe-vel? Értem én hogy kicsit vérszegény, de cserébe szinte megölhetetlen.

2019. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lakóhelyed szerinti megyei NKH-hoz menj. Megyénként válogatja éppen mennyit szopatnak. Nem lehetetlen a típusidegen motor beépítése. De elég sok utánajárás. Terveztetni kell, és cserélni kell mindent ami kapcsolódik, ha erősebb lesz a kocsi, akkor nagyobb fékek stb.

Mindenképpen az NKH-nál kezdj, ott kapsz majd támpontokat és észosztást, meg szivatást (tapasztalat)

2019. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!