Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szemétség csinálni egy olyan...

Szemétség csinálni egy olyan elektromos autót, amit csak USB porton keresztül lehet tölteni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:

aki megveszi gyártási ár alatt az éphogy nem fizeti ki.

tudnod kéne értelmezni mert - elvileg - nem vagy hülye.

2019. febr. 5. 21:09
 42/65 A kérdező kommentje:

aki egy ilyent megvesz az hülye.

vagy szerinted normális ember megvesz olyan elektromos autót ami csak 1 év alatt tölthető fel?:)))

bármennyire is olcsó.

2019. febr. 5. 21:10
 43/65 anonim ***** válasza:

Követhetetlen, hogy a skizofrén éned épp melyik fele írja a hozzászólásaidat.

Én itt be is fejeztem a társalgást veletek.

2019. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
kis odafigyeléssel követhető. aki trollkodni akar annak persze nem fog menni, de az jobb is ha távozik.
2019. febr. 5. 21:52
 45/65 A kérdező kommentje:
amúgy teljesen logikus dolgokat írok, csak ti erőltetitek az értelmetlenségeket.
2019. febr. 5. 21:52
 46/65 D. Brasco ***** válasza:

Igen....mi vagyunk túl alulmüveltek hozzád!Ez nem is lehet kerdés....

Bár tudod ha mindenki szembe jön veled az autópályán azért nem biztos hogy ők a hülyék!

2019. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:

íme a velem szembejövő zsenik megállapításai:


ha meg tudnád oldani hogy értelmes idő alatt fel lehessen tölteni USB-n keresztül egy autót.


Egy jó megoldás lehetne ha szupravezető anyagból készülne a csatlakozó


de a gyakorlatban egyetlen olyan céget nem fogsz találni akivel le tudnál szerződni, nem fognak ebbe belemenni.

(mivel ezek a cégek eleve gyártással foglalkoznak de nem fognak gyártani)



Nem lehet feltölteni, nem fogja megvenni senki, ráadásul el sem tudod képzelni azt a pénzmennyiséget, amiből egy autót meg lehet csinálni, fejleszteni, gyártani stb.

(el sem tudom képzelni azt ami nyilvános adat)


Bele persze, csak akkor az értékbeli különbséget majd neked kell a saját zsebedből kifizetned.


nem nem hülyeség, hanem egy nyilvánvaló igazság bizonygatása. maga a tett értelmetlen

2019. febr. 5. 22:36
 48/65 A kérdező kommentje:

"nem fogja megvenni senki"


nem fog megvenni senki egy új elektromos autót csak azért mert lassú a töltése a csatlakozó miatt...

(amit kevesebb mint 1 nap alatt ki lehet cserélni)


és még én vagyok a hülye

2019. febr. 5. 22:40
 49/65 A kérdező kommentje:
4-6 milliós autó 100 000 Ft-ért de nem veszik meg mert cserélni kell rajta egy pár ezer forintos csatlakozót:)))
2019. febr. 5. 22:41
 50/65 anonim ***** válasza:

Kérdező, engedd el, egyre nagyobb hülyeségeket hordasz össze és egyre több az ellentmondás.


Vajon miért nem válaszoltál a finanszírozást firtató kérdésekre?!


Még mindig kíváncsi lennék, hogyan képzeled el az alkatrészek, és a gyártás költségeinek mesterséges csökkentését és hogyan találnál befektetőket, akik megfinanszírozzák neked a gyártást és fejlesztést

2019. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!