Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szemétség csinálni egy olyan...

Szemétség csinálni egy olyan elektromos autót, amit csak USB porton keresztül lehet tölteni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

Kötve hiszem, hogy ebbe bárki befektetne... Én én vagyok megint a hülye pedig ezt se én találtam ki.


A gyártás viszont ugyanúgy menne mert mivel a kocsi többi része ugyanaz lenne a gyártósor nem módosul. Még az USB csatlakozóval se mert sok elektromos autóban eleve van USB csatlakozó, csak a bekötés lenne más.

2019. febr. 6. 07:45
 52/65 A kérdező kommentje:

A mesterséges árcsökkentés is ugyanúgy menne mint amikor más esetekben csökkentik mesterségesen az árat.

Nincs itt semmi külön kérdés ezt csak te képzeled bele, mert te sem tudod használni a googlet.

De ezek is nyilvános adatok, hogy az ilyesmit hogy oldják meg, ehhez nem kell semmit se elképzelni.

2019. febr. 6. 07:47
 53/65 A kérdező kommentje:

"és egyre több az ellentmondás."


Ezek csak a te agyadban vannak. Ezen a szövegértelmezési gyakorlatok segítenének. Vagy ülj vissza az iskolapadba.

2019. febr. 6. 07:53
 54/65 anonim ***** válasza:

Csúnyán belebuktál a saját butaságodba.

😂😂😂😂😂

2019. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:
Az értelmezési gondok nem az én butaságomat jelentik, hanem azét aki nem tud értelmezni s így ellentmondásokat vél felfedezni. Pedig csak figyelmesen kellene olvasni, nem összekeverve a fogalmakat.
2019. febr. 6. 14:21
 56/65 A kérdező kommentje:
(Azt a hülye is tudja hogy ilyen autóra nem lehetne találni külső befektetőt, csak ti gondoljátok úgy hogy ezt bizonygatni is kell, miközben nyilvánvaló)
2019. febr. 6. 14:25
 57/65 anonim ***** válasza:

Ja szóval te úgy képzeled, hogy Elon Musk-nak dobsz egy e-mailt, hogy ugyan már szopassuk a jónépet. Ő pedig azt mondja oké, rakunk bele még több pénzt, kifejlesztjük az USB szabvány töltőcsatlakozót az autóra és a kábelt (ami szerinted nem pénz, közben fogalmad sincs, hogy ez százezer euro nagyságrend), majd legyártja neked.

Ő adja a márkanevet, a kifejlesztett terméket, a gyártókapacitást, és az értékesítési hálózatot is. Valószínű.


Nem véletlenül nem válaszolsz a konkrét kérdésekre, mert fogalmad sincs a valóságról. Arról, hogyan működik az autóipar stb.


De ugye a gyíkemberekben, a chemtrail-ben és a laposföldben is hiszel?

2019. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

"Azt a hülye is tudja hogy ilyen autóra nem lehetne találni külső befektetőt, csak ti gondoljátok úgy hogy ezt bizonygatni is kell, miközben nyilvánvaló"


Ezt mondom, miből finanszíroznád? Nem vagy hajlandó leírni.

2019. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 D. Brasco ***** válasza:
Jajj,hagyjátok már....minek etetitek ezt a rossz trollt már a hatodik oldalon keresztül.......
2019. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 A kérdező kommentje:

"Ja szóval te úgy képzeled, hogy Elon Musk-nak dobsz egy e-mailt, hogy ugyan már szopassuk a jónépet."

Ez a te ötleted, te gondolatod.


"Ő pedig azt mondja oké, rakunk bele még több pénzt, kifejlesztjük az USB szabvány töltőcsatlakozót az autóra és a kábelt "

ez is a te "gondolatod"



(ami szerinted nem pénz, közben fogalmad sincs, hogy ez százezer euro nagyságrend),

a vevőnek nem annyi mert ő csak egyet fizet ki mikor kábelt cserél.


"majd legyártja neked."

ha nem is Elen Musk de egy gyártó gyártja le. (és én vagyok a hülye aki ezt eleve tudja nem te aki előtte Elon Musk-al példálózól.


"Ő adja a márkanevet, a kifejlesztett terméket, a gyártókapacitást, és az értékesítési hálózatot is. Valószínű."

Nem valószínű.



"Nem véletlenül nem válaszolsz a konkrét kérdésekre, mert fogalmad sincs a valóságról. Arról, hogyan működik az autóipar stb."

Vagy inkább neked aki ilyen ostoba példákat hoz fel a nevemben értelmes dolgot véletlenül sem találsz ki. Én azonban konkrétan válaszoltam, csak letagadod, mert másba már nem tudsz belekötni. Ezért is kreálsz végül hülyeségeket hogy abba köthess bele mert másba már nem tudsz.



De ugye a gyíkemberekben, a chemtrail-ben és a laposföldben is hiszel?

Ezeket is meghagyom inkább neked, de tudsz te szerintem ezeknél is nagyobb hülyeséget.



"Azt a hülye is tudja hogy ilyen autóra nem lehetne találni külső befektetőt, csak ti gondoljátok úgy hogy ezt bizonygatni is kell, miközben nyilvánvaló"

Ezt mondom, miből finanszíroznád? Nem vagy hajlandó leírni.



Pénzből, mint mindenki más.

Vagy szerinted nem pénzből finanszíroznak valamit? Mondjuk valószínűbb hogy nincs más tipped ha ez az egyet se tudod, mégis mi mást találhatnál ki?

2019. febr. 6. 15:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!