Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok alacsony forgalmú...

Tudtok alacsony forgalmú környékeket Budapest közelében gyakorlásra? (van jogsim)

Figyelt kérdés

Sziaszok!


3 éve van jogsim, de mivel azóta talán 2x vezettem, az egyik autóval rendelkező barátom elvinne gyakorolni. Tudtok valami helyet, ami ideális ilyenre és nem kapok egyből szívrohamot? :D


2019. febr. 16. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi gyakorlattal szerintem először Tesco/Auchan parkoló.
2019. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy Budapest környéki kisvárost javasolnék ahol nincs túl nagy forgalom pl, Tök-Perbál-Budajenő-Tinnye vonalon kisebb a forgalom és a falusi kisutcák is csendesek.

De első körben tényleg inkább valami parkolóban kéne újra gyakorolni az elindulás-megállást, meg úgy általában ráérezni az autóra.

2019. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a parkolókat nem ajánlanám, legfeljebb hétköznap napközben. Rengeteg ott a béna, figyelmetlen sofőr.


Inkább kisvárosok, amit az előző válaszoló írta.

2019. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajógyári-sziget.

Ott általában szinte semmi forgalom nincs.


Ha már megy az autó kezelése, akkor kimerészkedhetsz a Pók utcai lakótelepig, ott sincs túl nagy forgalom.

2019. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!