Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Vesta autóról vélemények?...

Lada Vesta autóról vélemények? Mennyire éri meg új autóként a sedan Comfort felszereltséggel (légkondival)?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

bírom ezt a franciaellenes berögződést, meg akik sztereotípiák miatt döntenek egy autó vásárlásán...:D


simán megveszik a japán autót, mer más meg azt mondja, hogy azok elpusztíthatatlanok...aztán pár hónap múlva meg lerohadnak vele, és vakarják a fejüket, hogy ez meg hogy lehet...

2019. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A Renault és a Nissan már elég régen együtt működik, sőt átfedésben vannak a cégek (közös tulajdon rész)

2017-ben az Opel is a PSA csoport tulajdonába került, a Peugeot, Citroen mellé.

A Ladára nézve csak előny a Renault fejlesztés, amit így is csak a Daciával lehet össze hasonlítani, és nem a Lada az esélyes.

2019. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, te tudod... Sajnálom, hogy ilyen könnyen befolyásolható vagy és nem a saját tapasztalásaidnak hiszel.
2019. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Hanyagolom akkor, nem kell olyan autó nekem amiben a franciák keze benne van. Inkább nézek valami használt, maximum 5 éves Skodát, vagy Opelt."


Hát Opel pont nekem nem kellene, VW-grouptól sem vagyok elájulva. Amúgy én is allergiás voltam a franciára, most meg mégis lett 2 francia, illetve francia-kötődésű autó, aztán a dolgukat teszik. Jó, részben a francia sztereotípiák régebbi tapasztalatokra alapulnak. :)


Amúgy annyi biztos, hogy a dákó összességében jóval különb mint a Lada lehet.

2019. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!