Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért eszi a kocsim a gumit?

Miért eszi a kocsim a gumit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő problémával állok szembe: A kocsim rejtélyesen eszi a gumit de csak a jobb elsőt és annak a kulső és belső oldala is jelentősebben kopott a többi 3 hoz képest! Vajon miért? De csak a jobb elsőnek! A többi 3 az kb egyformán kopik! A guminyomás megfelelő,gyári értékre beállított mindenhol és a kerék is gyári méretű!

Valakinek esetleg van valami tipp vagy konkrét javaslat hogy ez mitől lehet? Egyesek szerint akár rossz lengéscsillapító is okozhat ilyet vagy ez nem igaz?



2019. febr. 22. 18:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom! Mivel ugye a téli kerekeim forgásirányos gumikkal vannak szerelve ezért a jobb elsőt a jobb hátsóval tudom megcserélni! Szerencsémre mind a 4 egy méret,márka és a mintázatuk is egyforma! Köszönöm a segítséget! megpróbálom holnap és aztán írok hogy mi lett vele!
2019. febr. 22. 20:24
 12/20 A kérdező kommentje:
10-es Válaszoló: Neked is köszi! holnap meg is csinálom vagy gumissal megcsináltatom és meglátom mi lesz! Na és ha azt is elkezdi koptatni esetleg akkor mindenképp a futóműállítással lesz a bibi? akkor a lengéscsillapítók 99 %-ban kizárva?
2019. febr. 22. 20:26
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézess rá újra a futomure. Komolyan.
2019. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Rendben akkor jövőhéten beszélek szerelőmmel nézzék meg a futóművet újra de addig is a kerekek felcserélését megcsinálom vagy megcsináltatom!
2019. febr. 22. 21:58
 15/20 A kérdező kommentje:
másik érdekesség egyébként: Ismerősömnek van egy kocsija és mikor egyenesbe van tekerve a kormány akkor látszik hogy a bal első kerék neki szép egyenes viszont a jobbos kicsit jobbra áll! Ő nem nagyon foglalkozik ezzel mert már megszokta hogy kicsit balra áll neki a kormány közlekedés közben na de engem ez zavarna ezért akarok a probléma végére járni! Na és érdekes hogy neki ilyen úgymond összevissza futóművvel sem eszi egyik gumit se mert kb 1 éve így közlekedik vele és egyformán kopnak a gumik szóval ezért nem értem hogy nekem mi is lehet a probléma akkor? Ezért tippeltem volna valami gyenge futóműalkatrészre esetleg a sajátomnál!
2019. febr. 22. 22:08
 16/20 veterán vas ***** válasza:
100%

Kérdező!

Mennyit használod az autót? Hány kilométer megy bele havonta?

2019. febr. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te azt nem tudod megállapítani ránézésre hogy nem jól áll a gumi , az azért is lehet mert a sárvédő idomhoz képest úgy néz ki.
2019. febr. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
* az ismerősöd kereke.
2019. febr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Veterán vas havonta megyek kb 1500-1800km-t

Másik válaszolónak pedig:ez igaz lehet de én ezt úgy láttam hogy a kocsi előtt gugoltam :D

2019. febr. 23. 08:16
 20/20 anonim ***** válasza:
Mégegyszer leírom, te azt ránézésre nem tudod megállapítani hogy jól áll-e a kerék.
2019. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!