Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A biztosító baleset végett...

A biztosító baleset végett vállalja a károsult robogóm (Honda Dio af-68) teljes köru helyreállítását?

Figyelt kérdés
pl. sérult a hutő háza és az idomok több helyen eltörtek, muanyagos után fényezni kell. Ilyen esetbe rendelnek japánból új hutőházat vagy aztis muanyagos fogja megcsinálni? Illetve mindent az új állapotára fognak helyreállítani?
2019. márc. 2. 08:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
akkor nem kellenek új alkatrészek hanem egy pont annyira használt, mint amilyen használt volt. Illetve én nem szeretnék a javíttatással foglalkozni, azt a biztosító eltudja intézni nem? (illetve az ingem is kiszakadt, amit a baleseti bejelentőn nemlett feltuntetve, így buktam az ingem helyreállítását?)
2019. márc. 2. 16:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

A vétkes fél biztosítója annyit fizet, hogy te otthon haveri alapon megcsináltatod a járgányt.

Tavaly ugyan abban a cipőben jártam, mint te.

2019. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kezdő vagy még ebben a műfajban! A biztosító nem intéz semmit, felmérik a kárt és tesznek egy árajánlatot. A javíttatásról és az alkatrészek beszerzéséről neked kell gondoskodnod, kivéve, ha a biztosítóval szerződött szervizben javíttatod a járgányt.

Amennyiben az árajánlatot nem fogadod el, akkor lehet perelni őket. Ez egy 2-3 éves procedúra és minden független szakértőt, ügyvédet, stb.. neked kell fizetned a per alatt. Ha megnyered a pert, akkor természetesen ezeket a költségeket is visszakapod.

2019. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!