Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » üdv. én vagyok a károsult!...

üdv. én vagyok a károsult! Miért nem fizet a biztosító? Részletek lent!

Figyelt kérdés
üdv mindenkinek!haladtam a családdal a főúton aztán beértem egy kamiont ami kukoricát szállított. közelebb értem h megelőzöm erre elkezdett szóródni a rakomány a kocsimra. gyors fék aztán kivártam megelőztem leintettem!sofőr evett vezetés közbe és nem hitte el h a kukorica ilyen kárt okoz.szélvédőn ezer pötty lökös meg motorháztető úgyszint.lefotóztam a kocsit mert elhajtott. feljelentés stb stb!határozat!30000ft bírság sofőrnek és megállapítás hogy kukorica okozta!biztosító felkeresése(waberer v mi) nem könnyű az tuti!kárszakértő kijött de a kocsit méregette h a festék milyen vastag. kérdeztem h nem e lehetne a károsodott dolgokra koncentrálni??el akarta kérni az eredeti rendőrségi határozatot!nah mondom felejtsd el h te azt megkapod!papír jött kivizsgálás!nah mondom pénz jön a házhoz!gondoltam één még akkor!felhívtam a biztosítót h mikor lesz válasz v vlami?! válasz volt!nem fizetnek mert nem szakértői vélemény bizonyítja h a kukorica okozta a kárt!elismerte a sofőr h nem takarta le a rakományt + az asszony is utazott velem!most az ügy ott ál h van egy sz@r szélvédőm lökösöm és motortetőm!biztosító one fizetés!felkerestem egy céget aki ilyenekkel foglalkozik!várom válaszukat!azóta kamera a kocsiba!rendőr mondta h fel lehet venni az ilyet és be lehet nyújtani!kit keressek?érdemes ezt végig vinni??

2017. jan. 10. 17:31
 1/7 szántóvető ***** válasza:
a r_hadékok a jól bevált fárasztásos taktikát alkalmazzák,abban bízva hogy feladod és megcsináltatod a kocsit saját pénzből.javaslom hogy keresd fel a gékosz-t,ők biztosan tudnak segíteni valamilyen formában.
2017. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A biztosítós helyében én se hinném el, hogy a szemes kukorica tönkre vágja a szélvédőt és a fényezést az autón.


Bocs!

2017. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szted ha 80-90km/h val eltalal egy kemeny kukorica mi kart tud benned csinalni?? Kemeny mint a kavics.
2017. jan. 10. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt csak bírósági úton lehet végigvinni, ügyvéd és független szakértő bevonásával. Egy haver már vagy 2 éve küzd velük, de úgy néz ki megnyerik. Vannak erre szakosodott ügyvédek, olyan is, aki nem kér pénzt csak ha nyertek. A szakértő díját viszont fizetni kell, ahányszor szakért az ügyben. Azt neked kell eldönteni, illetve az ügyvédet kell megkérdezni, hogy megéri-e belevágni.
2017. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző: nem jól tudom, hogy a szakértői díjat bele lehet venni a követelés összegébe? "Aki veszít, fizet" alapon?


Kérdező: miért nem adtad oda rendőrségi határozatot? A leírás alapján melletted szólt.

2017. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a szakértő díja is beletartozik a követelésbe és ki is fizetik ha megnyered a pert, de ettől függetlenül neked ki kell fizetned őt, különben nem megy szakérteni.
2017. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Odaadtam minden hatarozatot az osszes papirt mindenkinek. Sajnos ez van. Kar er meg van h ki mivel okozta de lesz@rnak. Nem teritik meg!!
2017. jan. 18. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!