Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Károkozás esetén 2 bónuszt...

Aazsuzs kérdése:

Károkozás esetén 2 bónuszt esik vissza a kötelező biztosítás független a kárösszegtől? Jelen esetben a kártérítés összege, mely ki lett fizetve a károsultnak 230000ft.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom igen. Én is nemrég rongáltam meg egy merci rendszámtábla tartóját, és inkább kifizettem a 100€-t, minthogy a biztosítóval cigánykodjak.
2013. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha balesetet csinálsz akkor a bónusz besorolás 2tőt megy vissza ( mind1 hogy mennyi a kár )+ megemelkedik a biztosítás ára ( azt nem tudom mennyivel ), de ha te kifizeted a biztosítónak az összeget akkor minden marad a régibe nem megy le a besorolás + marad ugyan annyi a biztosítás ára
2013. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 230000 ezer volt a kár, amit a biztosító fizetett. aszonták, ha kifizetem, akkor marad a B10...ha nem kettőt vissza. Mondtam, hogy a hülyék a másik utcában laknak.A biztosító azért van, hogy fizessen, én meg hogy tanuljak az ügyből.


Várd ki türelemmel a bónuszt visszakapod. Legfeljebb váltáskor nézelődsz van e jobb ajánlat...

2013. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2013. ápr. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!