Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félek a motoroktól, mit...

Félek a motoroktól, mit lejhet tenni ellene? Lehet azért van ez, mert anyukám 2 éve elesett a városban a macskakövön vele és majdnem meghat.30f

Figyelt kérdés
Miukor gyerek voltam, Hoinda dioval kezdtem 9 évesen. Mindenhova azzal jártam. Volt romettem is, meg mindenféle szar, az évek során vezettem hatalmas motorokat is, de aztán 22 éves koromra ( én még megcsinálhattam az A korlátlant 21 évesen...) abbahagytam, elkezdtem építkezni és karriert építeni, most pedig Budapest közvetlen közelében lévévő, nagy és szép agglomerációs házamban úgy gondoltam veszek egy robogót, mondjuk egy 250-es kymco dink-et a nyárra, csak úgy a régi szép időkért. Viszont rámtört ez a fura érzés, hogy akár meg is halhatok, hiába nem nagy motor, simán becsúszom valamibe, ahogy anyukám, és végem.... egyszóval totál félek jelenleg a motorozástól, amikor annak idején imádtam. A kerékpározástól nem félek érdekes módon....
2019. márc. 3. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked pánikfélelem alakult ki az évek során..

Autót vegyél, ne motort!

Mit tegyél ellene? Kezdj el biciklivel járni! Ha inogsz, csak leteszed a lábad és leszálsz ha úgy van.

2019. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy nem ingok meg, rendesen országútizom.... biciklivel csak akkor estem amikor annak idején BMX-el ugratgattam az óvoda mögötti építkezésen.
2019. márc. 3. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elszoktál tőle, és ezért van ez a bizonytalanság. Nyugodtan vegyél egy motort, 100 km után ugyanúgy fogod élvezni, mint régen. Esetleg egy jó bukó mellé vegyél egy protektoros kabátot is, és nagy baj nem érhet.
2019. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!