Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 8 éves kisfiam, ma bicajozott...

Kuplung33 kérdése:

8 éves kisfiam, ma bicajozott az apjával. Gyerkőc hirtelen megállt, apuka, hogy ne menjen bele, félrekapta a kormányt, elesett. Jogosan vitték a 8 éves gyerekemet el?

Figyelt kérdés
Rendőrök pont jöttek,szonda,megfújta,bevallotta ivott...Erre bevitték...a gyerekemet is.Onnan egyet telefonálhatott,rohantam be..kisfiam,sírva,rémülve borult a nyakamba!Kérdem én?Nem kellett volna a helyszínen engedni,hogy engem apuka felhívjon,menjek a gyerekért..???Teljesen kivan.Apukát mélységesen elítélem,rég el is váltunk,pont a pia miatt.Jogosan ültették be a fiamat a rendőrautóba,és vitték el??Rendőri túlkapás?
2013. aug. 20. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyták volna az utcán egyedül? Vagy ha épp nem vagy helyben, akkor vártak volna rád ott az utcán órákat?


Amúgy, biztos p0csök voltak a rendőrök is, mert egy 8 éves srácot simán le lehet kötni egy-két órára úgy az őrsön, hogy ne sírva várja az anyukáját.

2013. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a rendőrségen már engedték telefonálni az apát?Akkor is benne lehetett volna a pakliban...hogy nem vagyok helyben,miért nem próbáltak meg a HELYSZÍNEN elérni telefonon?Ezt nem értem....
2013. aug. 20. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:

"Rendőrök pont jöttek,szonda,megfújta,bevallotta ivott...Erre bevitték...


Ez is csak akkor volt jogos, ha 0,5 ezrelék felett mutatott a szonda, vagy főútvonalon voltak, de mivel 8 évesen még nem szabad főútvonalon kerékpározni, így gondolom nem ott tekertek!

2013. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uszoda előtt történt..kb.20 méterre.A tudomásom szerint,0,7 volt benne.De akkor se értem,miért csak a rendőrségről telefonálhatott?
2013. aug. 20. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Na és az uszoda hol van? Szerintem amúgy ebben nem hibáztak a rendőrök, hiába utálom őket, mint a szart. Legalább megtanulta a gyermek, hogy többet nem megy el biciklizni, meg sehova az alkoholista faterjával. Nézd azt h még könnyen megúszta. Mi lett volna, meg mi történne akkor, ha a kis srác egy autó miatt fékez hirtelen, a piás apuka pedig a piától nem látva belemegy és kilöki elé. Így legalább nem lesz vita a gyermekelhelyezésből, mert a gyerkőc nem akar az apjával menni majd sehova.


Abból a szempontból tényleg barmok voltak a zsaruk, hogy egy kisgyerek sírva várja az anyját. Mondjuk én se pesztrálnám fiúként más kölykét, de minden rendőrségen dolgozik pár anyuka, aki idegen gyerekkel is kedves.


Erről amúgy ennyit, gyermekednek semmi további baja se lesz ebből, se neked, az apuka pedig kap egy jó kis bírságot és egy emléket, hogy milyen hülye volt, s talán nem fordul elő többé ehhez hasonló badarság.

2013. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
8 évesen a gyerek még nem igazán látja,hogy apuka részeg,annyit érzékelt,hogy feltűnően jókedvű és vidám.Egyébként sikerült elérnie apukának,hogy a gyerek nem mer átmenni hozzá.Ennek én csak örülök,mert én eddig is féltettem,hogy,mi lesz ha egyszer....ÜGYVÉDDEL BESZÉLTEM-az ORFK-nál panaszt teszünk,mert nem jogszerűen jártak el a rendőrök.Sajnos pszichológushoz kell vinnem a gyereket!
2013. aug. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!