Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort vennék de nincs papírja...

Motort vennék de nincs papírja, lehetséges e lepapirozni majd forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, szeretnék venni egy régi 650-es Ural motort de egyszerűen nem találok egy darabot sem, mind "papírok nélkül" van meghirdetve. Csak van rá mód hogy valahogy le legyen papirozva, nem akarom átépíteni csak felújítani. Valaki esetleg tud valami okosat mondani? Sok helyen próbáltam utána olvasni, mindig megakasztottak azok a monológok hogy "kishazánkban lehetetlen" meg hasonlók vagy az hogy egy vagyon lesz, de ez nem volt sehol komolyabban kifejtve. Az érdekelne hogy lehetséges e és mi a folyamata a dolognak.

2019. márc. 11. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor mindig egyet szoktam javasolni: helyezze forgalomba az eladó! Utána megveszed tőle, akár még a forgalomba helyezés költségét is állod.

Sok ilyet láttam már, "régen vót pappirja, de elveszett meg leattuk a rencámot, osztán mostan mán nincsenn, de amúgy egy fél aóra visszacsinááni" - én is rámozdultam ilyenekre, aztán mikor már benne voltam, akkor láttam, mennyire nem így van. Sok időm és pénzem volt és van ilyenekben.

Azóta így járok el, ahogy írtam. Ha tényleg csak fél óra, akkor lesz szíves a kedves eladó rászánni azt a fél órát, ki is fizeted neki és a rendszámos, forgalmis járművet fogod megvenni. Ha meg nem csak fél óra, ahogy ígérte, akkor lesz oly' kedves mást sz***tni a hülyeségével.

2019. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy megvannak a régi papírok, és akkor még van esély arra, hogy újra motor jármű legyen a motor, vagy nincsenek meg a papírjai, és akkor egy fémhalmaz, ami esetleg alkatrésznek jó, de forgalomba nem helyezhető.


Nem működik, hogy nincsenek papírok, de adnak hozzá... nem adnak.

2019. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod forgalomba helyezni papír nélkül.
2019. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
Ha semmilyen papirja nincs,akkor annak már nem is lesz!Ez ennyire egyszerű.......és ésszerű,mert azert elég durva lenne ha minden kertvégéből előásott lomot le lehetne valahogy papírozni!
2019. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi papír akkor nincs opció.
2019. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!