Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható munkába...

Milyen megbízható munkába járós dízel autót érdemes nézni 300 000 Ft környékén?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olcsó megbízható dízel autót

munkába járáshoz amit 1-1,5 év múlva lecserelném amint lessz pénzem egy jobbra.



2019. márc. 24. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hasonló indíttatásból vásároltam 4 éve egy B3-as Passat-ot, 280 ezerért. Eddig egyszer kellett AC pumpát cserélni benne, pedig már 80 ezret mentem vele. (Ami nagyon dicséretes benne, hogy hátul akkora hely van, mint talán egyik autóban sem. 184 centi vagyok, ha beülök magam mögé, akkor az összekulcsolt térdeim és az ülés háttámlája között még marad 10 centi rés.)
2019. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Megbízható, dízel, 300.000Ft. :-))))))) Álmodik a nyomor...
2019. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Ennyiért semmilyet...
2019. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

A megbízható dízel, és a 300ezer, egy mondaton belül paradoxon.

Olyan, mint a hűséges prostituált.

2019. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi pénzből tényleg nehéz, de nem lehetetlen. 1.7es Astra, 1.8TD mondeo. Esetleg egy 1.9TDI 3as Golf, bár abból már nehezen lehet kifogni egy jó állapotút, de ha sikerül azzal sem lesz gond. Nagy autók kis fogyasztással, eléggé igénytelenek, munkába menni pont jók
2019. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Régi hagyományos mecha adagolós közül szinte bármelyik. Semmivel se megbizhatatlanabbak mint a benzinzabáló börrögők.
2019. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem pont van egy F astra, 1.7-es turbódízel, semmi olajat nem fogyaszt, új kipufogórendszerrel, felújított első futóművel, új fékekkel. Hibátlan kuplung+váltó.

Kasznija nagyon jó állapotú, 1996-os, kb 15000km-rel ezelőtt volt benne vezérlés cserélve.

Csak bele kell ülni, és menni. Kb 4 litert fogyaszt.

Most télen is első pöccre indult.

Ezekben ami utoljára szétesik, az a motor.

290 ezer van benne, egy idős nénikéjé volt előttem, még a garanciapapírja is megvan, itthon vette, Jó kis Szentgotthárdi Opel.

230-ért tettem fel hirdetni.

Akik lefikázzák ezeket a régi dízeleket, megnézném milyen arcokat vágnak, amikor porlasztókat cserélnek nekik a tdci-ben, hdi-kben, dci-kben, stb common railos vackokban....


Ehhez egy bontott adagoló, ami általában sosem emgy tönkre 15 ezer, porlasztócsúcsok újonnan 3-4 ezer a Bosch, ami elmegy vagy 2-300 ezret.

2019. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na ide is beszabadultak a dízelellenesek.


Peugeot 206-ból a HDI motorosak, Golf III vagy IV esetleg Vento SDI-vel vagy TDI-vel, F Astra 1.7D


Csak amik így hirtelen eszembe jutottak, és akkor még tuti van más modell is amiből könnyen ki lehet fogni olcsón teljesen jó darabot.

2019. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia.


mit értesz megbízható alatt?

Egy olyan motor, ami alapvetően megbízható volt?

Itt az 1.9 TDI. Ebben még a legelvetemültebb dízelgyűlölők is egyet kell, hogy értsenek.


És ha pont az ,amit te veszel 3 rongyért előjön egy hiba, mivel ennyi pénzért leharcolt félmilla kilóméterrel hajtott kazánokat kapsz.

Ez a szomorú valóság.



Peugeot HDI dízelmotorja is bevált.


Kb ennyi jut eszembe.


Szerintem tényleg gondold át , beszélj ismerősökkel akik kocsiszerelők, nem rosszból írják neked itt az emberek, hogy ennyi pénznek kb a duplájáért kezdődNE a normális dízel ...

2019. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jobban jarnal egy kis benzinessel. Azok se fogyasztanak sokat es amit a dizelesnel megsporolsz uzemanyagon azt konnyen rakoltheted javitasra.

Persze a benzinest is kell javitani, az sem orok eletu de a dizelesekkel joval tobbet mennek az emberek es ha veszel egy 20 eves autot amivel mentek evente 15.000et akkor maris 300.000nel jarsz. A km ora lehet hogy 200at mutat mert ki adna penzt egy autoert amiben mar 300.000km van.

Nem vagyok tisztaban a jelenlegi autoarakkal de szerintem egy Cliot, B Corsat kapnal 300bol.

2019. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!