Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes új autónál így alkudozni?

Érdemes új autónál így alkudozni?

Figyelt kérdés

Hitelre venném 20 vagy 30 %-os önerővel.

Érdemes így próbálkozni az alkudozásal vagy esélyem sincs ha nem egy összegben fizetek?!

Tudom van rengeteg kereskedés be lehet próbálkozni stb, de én személyes tapasztalatokra vagyok kívancsi.



2019. márc. 28. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed,ha nem,a kereskedő még örülni is fog,ha nem kp-re,ha nem hitelre veszel nála autót,mert jobban jár ,mivel még a bank is ad neki jutalékot.Én azért jól meggondolnám,hogy hitelre vegyek e autót?

Alkudni meg kell is és lehet is,mert sok mindent kilehet csikarni,még téli gumi szettet ,meg mást is.

2019. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet alkudni, mnt előttem írta, a gumikat pluszba.

Nekem a vonóhorgot tették fel meg a metálfényezést adták bónuszként. Igaz hogy vagy 3 órát beszélgettünk.

2019. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szecessziós Vájling ***** válasza:
100%
Márkafüggő, hogy mennyit engednek el, 5-25%-os kedvezmény között bármi lehet. A listaárat viszont szinte egy autóért sem kell kifizetni, az csak dísznek van.
2019. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SándorÚr ***** válasza:
100%
nekem erről az jut eszembe mikor mondták a rádióban, hogy 1 csávó 2 Suzuki kerskedés között ingázott, és mondta, hogy "a másik kereskedés azt az extrát is oda adja, és te mit adsz...." szóval érdemes cigánykodni. Meg kell mondani, hogy jó akkor mész a másik kereskedésbe, úgysem fognak hagyni elmenni
2019. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és segítőkész válaszokat!:)
2019. márc. 28. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól látom Suzuki Vitaráról van szó? Honlapjukon láthatod, hogy minden autón alapból van 700-800E ft kedvezmény, szóval szerintem abból már nem nagyon fognak engedni.


[link]

2019. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes!


Játszd a hülyét, húzd az időt, mondd neki hogy a kereted nagyon súrolja ezt az összeget, telefonálj egyet, stb...

2019. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem volt képem cigánykodni, mint a piacon hogy csak ennyiért vagy annyiért veszem meg.

Több helyről kértem árajánlatot. A legolcsóbbhoz elmentem személyesen beszélgetni. Ilyenkor célozgatok rá, hogy nagyon klassz ez az autó és nagyon köszönöm az eddigi kedvezményeket, de még így is nagyon meg kell gondolnom, hogy belefér-e a keretbe, mert nagyon a határon vagyunk árban. (Mondjuk én nem hitelre vettem, hanem kp-ra.) Általában ilyenkor adnak még egy kis kedvezményt, amivel próbálnak meggyőzni. Nem nagy dolgokra, milliókra kell gondolni. De pl legutóbb kaptam +2 év kiterjesztett garanciát, egy KRESZ-csomagot, egy gyári gumiszőnyeg garnitúrát, valamint egy ingyenes téli-nyári kerékátszerelést. Összességében nem egy hatalmas összeg, de mégis sikerült "lealkudni".

Viszont volt olyan kereskedő is, akik kerek perec megmondta, hogy semmi további kedvezményt nem tud ("akar") adni.

2019. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!