Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Car Vertical szolgáltatásával? Mennyire megbízhatóak? Futásteljesítményt közölnek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 08:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
Lószart nem ér a CarVertical jelentés. Kifizettem, lekértem egy autónál, minden rendben a jelentés szerint, aztán kiderült, hogy nem íratható át, mert hitel van rajta... Futhatok a pénzem után. A CarVertical elintézte azzal, hogy ők csak az állami finanszírozást látják, a bankokét nem. Ez azért vicc, nem? Hol a gányban finanszírozza bármelyik állam a használt autók vásárlását? Szóval Carvertical magában semmire sem jó. Lekérheted, de ne bízz teljesen benne!
2022. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
semmit sem ér. Lekértem egy autót, teljesen rendben talált mindent, aztán kiderült, hogy Angliában be van hitelezve és ha megveszed, eladhatatlan lenne, plusz viheti a bank. Még jó, hogy lekértük a HPI Check-et is rá, különben futhatnék a milliók után. Abból kiderült, hogy törve is volt. A Carvertical válasza annyi volt, hogy bocs, de ők csak az állami nyilvántartást látják, a bank meg nem az, plusz a törést nem vezették be a rendszerbe. Egy retek, lehúzó f@sz banda. Kifizeted és semmit sem ér a listájuk kb.
2023. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Egy nagy sz*r.. 3 autót próbáltunk meg lekérni, mind külföldi volt, egyikről se adott ki semmilyen érdemleges információt! A kilóméter óra állását sem mutatta meg.


Ne próbáld meg, amennyiben nem akarod hogy lehúzzanak!

2023. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kagab válasza:

Ezer forintot nem ér ez a szolgáltatás, pofátlan lehúzás, amit kapsz.

A kiszemelt autóm hátulja rommá volt törve, jó lett volna ha látok róla képeket mondjuk amit a biztosító csinált, de a carvertical-on sérülésmentesként szerepelt, gondolom megsufnizták, annak ellenére, hogy sokat kellett rá költeni.

Németországból hozták be, ennek ellenére nincsen adat importálásról.

Ezen kívül megtudtam, hogy nem lopott, oké, ez hasznos, de nem erre voltam kíváncsi.

Plusz még az autó márkáját.

Visszakérném a zsét, ha lehetne... Vagy mondom, kb 1000 forint amit ez a jelentés megér.

2023. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!