Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tehetek feljelentést?

Hol tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés

Minősíthetetlenek az utak. A váci úton ma estem a motorommal mert megcsúsztam egy hullámon, tudjátok amit a kamionok meg a buszok nyomnak ki az út szélére.

Felháborító. Külföldön nincsenek ilyenek.



2019. ápr. 11. 20:23
1 2
 11/14 veterán vas ***** válasza:

Ez a KRESz-táblás példabeszéded pont olyan értelmetlen, mint a hullámos aszfalt feljelentése sztorid.

Kár erőlködni!

Mindig az adott körülményeknek megfelelően kell közlekedni és kész.

Ilyen egyszerű.

2019. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Útfentartóknál kell kárbejelentést tenni, ha keletkezett károd. Érdemes fényképet csinálni az útról, sérülésről stb. Volt ilyen esetem és fizettek. Feljelentést nem tettem, de kifizették a károm és megjavították az utat. Mondjuk az egy gödörféle volt és leért a lökhárítóm ami összetört.
2019. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ja oké. Ha bele van írva, hogy a kresz könyvbe, hogy "útviszonyoknak és a látási viszonyoknak megfelelően vezess" az lehetővé teszi, hogy szarjanak a magyar utakra?

Ha veszek egy 500 ezres monitort a kiskereskedő holnapjáról, akkor teljesen normális, hogy egy kihegyezetlen ceruzát kapok? Felelősséget amúgy ők sem vállalnak ilyenért. A gyártó oldalán sem teljesen biztosan a feltűntetek adatok (most a gsync ready freesynces monitorokra gondolok).

Arról van, hogy sokan ezt a fajta követelést a gyermeki daccal asszociálják vagy le buta hisztis libsiznek... Wtf.

A magyar embereknek fogalmuk sincs a jogaikról, arról hogy mit nem és lehet velük megtenni. Fülük farkuk behúzzák. Ez ok? Gondolom szerintetek igen. A lényeg, hogy egy nap az ember 8-10 órát legürizzen a személyiségét (erkölcsi ítélőképesség) a kukába dobja, a lényeg a paragrafus meg a főnök zsebének a tömése és a jopofi a kollégákkal ja és utána "ha lennél olyan szíves fogjad be a pofádat."

2019. ápr. 13. 00:46
 14/14 anonim ***** válasza:
A libsit azt nem rád írtam, hanem arra a kedves válaszolóra, aki egyből balkánozik. Nincs ennél szánalmasabb dolog szerintem. Mondjuk a te utolsó bekezdésed is erősen hajaz erre :D Láthatóan borzasztó frusztrált vagy, de ez egy gyerekes hiszti, semmi több. És nem arról van szó, hogy ne kellene kiállnod magadért, ha az valóban indokolt. Az, hogy jópofiznod kell a kollégákkal és jó képet kell vágnod a főnököd gazdagodásához, nem tudom h jön ide, de ha nem szeretnél ezekben részt venni, akkor javaslom h költözz ki az erdőbe. Vagy, ami egyszerűbb, nőj fel. Feljelentést a közútkezelőnél tudsz tenni, de maximum annyit fogsz vele elérni, hogy kiröhögnek.
2019. ápr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!