Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tehetek feljelentést, ha a...

Tehetek feljelentést, ha a taxisok összetörték az autómat?

Figyelt kérdés
Egy napig kénytelen voltam egy taxi megállóban parkolni, mert sehol máshol mem volt hely. Ma mikor mentem az autóért leesett az állam. Minden oldala meg volt húzva, és biztos vagyok benne, hogy a taxisok tettek benne kárt szándékosan. Az autóm mellett álló taxist megkérdeztem, hogy nem látta-e, hogy ki tette ezt, és csak gúnyosan annyit mondott, hogy nem kellett volna oda álljak.

2018. jún. 19. 10:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
és ki ellen? tudod ki volt? egyébiránt pedig valszeg kiröhögnének, tekintve hogy tilosban parkoltál. nincs olyan hogy ott álltam meg mert csak ott volt hely. oda nem állhatsz és kész. vagy máskor a buszmegállóban parkolsz le ha máshol "nincs hely"?
2018. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 acelsziv ***** válasza:
84%

Feljelentést tehetsz. Talán nyomozni is fognak.

De ez tanulópénz. Épp olyan hülye vagy, mint a volt kollégám aki ráparkolt a zebrára "máshol nem volt hely" címen aztán fel volt háborodva a 30k -s csekken.

2018. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Tehetsz feljelentést, de értelmetlen.

Sőt! Lehet azzal kezdik, hogy téged büntetnek meg a tilosban parkolásért.


Sokat közlekedek kocsival, Bp-en is. Soha nem lennék akkora paraszt, hogy taxis várakozóhelyre parkoljak...

Megérdemled.

2018. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Tehetni tehetsz, talan karteritest kapsz, ami menne egyenesen a buntetes kifezetesere. Szoval szerintem csak potyakor lenne.
2018. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Egy napig a drosztban? azért a taxisok helypénzt fizetnek.

Ezt most komolyan gondolod? Jééézusom, a kresz is jelzi, hogy az csak taxi várakozó(ha üres, akkor is)



méghogy nem volt hely...pffff...


örülj, hogy ennyiből megúsztad.

2018. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
9férőhelyes parkoló, nem hiszem el, hogy egy napig annyira útban voltam, hogy ezt érdemlem. Több alkalommal láttam, hogy más civil autók is ott parkolnak.
2018. jún. 19. 10:34
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
ja mert ha más egy p*cs, neked is annak kell lenned.. nem lehet 1 utcával arrébb parkolni.. baromira nincs ám igazad. tilosban parkoltál megérdemelted.
2018. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy céges autó, rá van matricázva telefonszám, és minden elérhetőség. Felhívhattak volna szépen, hogy útban vagyok, és menjek el onnan. Persze könyebb kárt okozni...
2018. jún. 19. 10:38
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
arrébb is parkolhattál volna, de persze könnyebb tilosban megállni... még ő pazarolja a pénzét arra aki tilosban az ő helyén áll?
2018. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Tehetsz feljelentést, tegyél is, de szerintem a céged biztosan megteszi.

Ez szándékos rongálást, garázdaságot, stb-t kimeríti.

Te, legfeljebb tilosban parkoltál.

Kb ennyi eszük van a taxisoknak.

Egy utolsó alja, suttyó népség.

Kártérítésre kötelezhetőek, szépen fizessék ki az okozott kárt.

Valószínű volt ott térfigyelő kamera, a saját szaros autóikat nagyon tudják védeni.

Nem véletlenül utálja őket mindenki.

2018. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!