Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azok a nők, akiknek számít a...

Azok a nők, akiknek számít a pénz valamennyire, azok mennyire tudnak felbecsülni "ócskavasakat"?

Figyelt kérdés

Mint pl. egy Lancia Delta HF Integrale, Audi Quattro (80-as évek), Alfa Romeo GTV (70-es évek) Mercedes E500 (90-es évek), Maserati Kyalami, Lamborghini Espada , Jarama, Delorean, Volkswagen T1 stb. Ezek az autók picit többe kerülnek, mint egy 20 éves BMW, de nem éppen látszik rajtuk. De a kérdés nem csak a nőkre vonatkozik, hanem a disco előtt tipikusan menőző, számukra selejt autót lenéző, útról ledúró férfiakra is.

Pl. erről a Maseratiról szerintem nem sokan gondolnák, hogy több mint 25 millió ft, köztük én se. [link]



2019. ápr. 11. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezeknek a régi autóknak inkább eszmei értékük van, mintsem valódi értékük, csak ezt az eszmei értéket a gyűjtők kifizetik érte. A Lancia például az én szememben egy szar, már elnézést kérek mindenkitől, pedig pontosan ismerem a modellt, és tudom miről van szó. A Mercedes E500 is csak egy problémás benzintemető a megbízható 200D-hez képest, semmi extra. A VW T1-es viszont mindenki, de tényleg mindenki nagyon cukinak tartja, a gazdag hipszterek nagyon jól tudnak csajozni vele például (inkább az olcsóbb T2-essel). Lamborghini Espada? Kár is említeni, sosem láttam élőben az utcán ilyet.
2019. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!