Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyire nem fejlődött semmit...

Ennyire nem fejlődött semmit az autók biztonsága?

Figyelt kérdés

Ez is ugyanakkora kamu mint a karosanyag kibocsatas? Full szintetikus tesztekre vannak kihegyezve, par centivel mashogy torve mar semmit nem vedenek. Semmit nem csokken a halalos aldozatok szama, varosban 50es tempo mellett is halnak meg emberek autobalesetben, ez valami dobbenetes szamomra. De ez a mai eset, hogy egy ennyire osszetorott jarmuben is legyen egy halalos aldozat: [link]

Tudom hogy a fizika, de ezen tényleg nem lehetne javítani?



2019. ápr. 24. 21:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem az autók biztonságának fejlődéséről szól a kérdésed, erre belinkelsz egy esetet, ami ezer éves swift-el történt meg és levonod a következtetést belőle, hogy borzalmasan rossz a mai autók biztonsága. Csak én nem értem?
2019. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval ez egy régi papír Swift volt (30 éves konstrukció) és fékezés nélkül qrták telibe a buszt 100km/h-val...


[link]

2019. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Azért azt nehezen értem hogy mi a bánatért verették abba a kis parkolóba 100-al, irreálisnak hangzik.
2019. ápr. 27. 15:54
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a videót és utána megkeresed térképen a helyet, akkor láthatod, hogy ez pont az a fajta parkoló, ahova simán beszáguldhatsz 100-al, mert nincs annyira éles lassítókanyar az elején, mint a rendes, benzinkutas parkolóhelyeknél:


[link]


Szóval egyáltalán nem irreális, de nem tudhatjuk, hogy miért 100-al hajtott be. Lehet, hogy rosszul lett a sofőr vagy előzni akart másokat a parkolón keresztül (ami szabálytalan) vagy pont fékezett volna le, amikor megcsúszott és beleütközött a buszba. De ezeket csak én feltételezem, mint lehetőségeket. Látatlanban nem fogok ítélkezni...

2019. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
A lényeg, hogy ismét egy jó 20 éves konstrukcióban haltak meg, azaz ez még mindig semmit sem mutat a jelenlegi autók biztonságáról.
2019. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!