Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kötöttem egy autóra negyed...

Kötöttem egy autóra negyed éves biztosítást csak ra 2hetre motor hibás lett. Nem fizettem be a biztosítást és az autó az udvaron all lassan fél éve. És az lenne a kérdés hogy ilyenkor is ki kell fizetni a biztosítást? Ha nem fizetem ki mi történik?

Figyelt kérdés
Biztositás

2019. ápr. 29. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell(ett volna) vonni az autót a forgalomból, akkor arra az időre nem kell fizetni a biztosítást, egyébként viszont igen.

Ha nem fizeted be, akkor díjnemfizetéssel szunik meg a szerződésed, amit majd csak ugyanannál a biztosítónál köthetsz újra, természetesen befizettetik veled a hátralékot is a szerződés megszűnéséig, a megszűnéstől az újrakötésig pedig napi fedezetlensegi díjat fognak felszámítani. A gatyádat is rá fogod fizetni.

2019. ápr. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ez egy rendkívül okos döntés volt,végül is igy kell ezt csinálni,hogy valaminek aminek benne van a nevében is hogy kötelező,fogod azt nem fizeted be és kész is.....az első amugy tokeletesen leirta mi a tovabbi menet,ugyhogy keszitheted a buxádat!
2019. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De édes!
2019. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintetek lehe részletre kerni?
2019. ápr. 30. 10:07
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
Ha eddig ennyire szartál bele,mi lenne ha esetleg felvennéd a kapcsolatot végre a biztositoddal?!?Jo mondjuk látszik,hogy ez meghaladna bizonyos képességeket nálad.......meg egyebkent is,en most már várnék ameddig millios nagysagu nem.lesz a tartozás,az a biztos!
2019. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felvettem a kapcsolatot a biztosítóval és azt mondta hogy amiért nem fizettem be automatikusan töröltek a rendszerből és nem tartozom nekik.
2019. ápr. 30. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van. Most már nem nekik tartozol hanem a MABISZ-nak a fedezetlenségi díjjal. :)))


van egy autód amire nem fizeted a kötelezőt. Nem kell tovább ragozni...

2019. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De most akkor kivel vegyem fel a kapcsolatot?
2019. máj. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!