Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné? Van egy kis pénzem...

Megérné? Van egy kis pénzem (5,5m) és mindig is akartam egy Volvo s60-t.18 éves vagyok. Szóval ez a pénz még sok mindenre kellene, de nem tudom, hogy jó ötlet lenne e. Nagyon szeretném megvenni és most pénzem is van rá.

Figyelt kérdés
De félek, hogy mondjuk lakásra/házra/kajára/ruhára nem lesz elég pénzem utána. Mit gondoltok, szerintetek érdemes megvennem? Esetleg tudtok linkelni olcsó Volvokat amiben kevés km van?
2019. máj. 2. 13:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Volt olyan cimborám, aki 18 évesen rendelkezett hasonló nagyságrendű összeggel kocsivásárláshoz, de nem sok.

Hozzá kell tenni, hogy ők még évekig kapták aktuális értéken számolva a 6 számjegyű zsebpénzt hozzá, tehát nekik nem okozott gondot a későbbi "lakásra/házra/kajára/ruhára" költés.

Ha te is így vagy vele, akkor gyakorlatilag mindegy, hogy mit vezel 5,5M-ért. Olyan legyen, amivel boldog leszel!


Ha pedig nem így vagy vele, akkor az 5,5M-ből csak 10%-ot költs kocsira, 90-et meg fektess be!

2019. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak akik értelmes választ írtak. 2010 től felfelé bármilyen s60 jöhet. Nem tudom, hogy ez csak MO-n van e így vagy más országban is de nem kell azzal foglalkozni, hogy miből van a pénz és hogy hány éves vagyok. Ja és négyes! Neked csak annyit, hogy ez a te döntésed, nem muszáj elhinned, de légyszíves legközelebb ne az anyagi dolgaimól magyarázz (amiről ugye fogalmad sincs) hanem próbáj meg válaszolni a kérdésre. Ha nem tudsz rá válaszolni akkor egyszerűen csak keress egy másik kérdést. Köszi :)
2019. máj. 2. 16:42
 13/25 anonim ***** válasza:
74%
Te kis okoska, akkor minek kérdezted hogy megéri-e? Erre csak így lehet válaszolni: ha van pénzed a fenntartására és van mit a tejbe aprítani akkor vegyed, jó autó. Ha meg csak az öledbe pottyant ez a pénz, akkor öt év múlva átkozni fogod magad, hogy csupasz seggre vettél prémium autót. Ezért érdeklődött mindenki az anyagi lehetőségeid felől, te kis pöttöm. :)
2019. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Úristen 🙄 Írtam egy adott összeget. De hogy ez honnan van és ezen kívül még mennyi van na erről nem kell kérdezni. Látom nem érted, hogy nincs mit kérdezni mert leírtam, hogy mennyi pénzt szánok az autóra. A többi meg a magánügyem.
2019. máj. 2. 18:16
 15/25 Beviz Elek ***** válasza:
80%

#14

A többi a magánügyed, talán van bőven még a másik zsebedben is, de megértheted azt is aki a zsebedben túrkál. Névtelen az oldal, senki nem ismeri a másikat, nekünk semmi előnyünk neked pedig semmi hátrányod nem származik abból ha tudjuk mennyi pénzed van, legfeljebb értelmesebb válaszokat tudunk adni.


Nem mindegy hogy nyertél egy nagyobb összeget és 5 milliót elpancsolsz autóra, dolgozol folyamatosan és eddig ennyit tudtál összegyűjteni, esetleg örökölted/kevesebbet nyertél és ennyi minden pénzed, fenntartani pedig nem fogod tudni az autót.


Szóval hisztizhetsz, de teljesen jogosak a kérdések.

2019. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ember, neked is azt tudom mondani, mint sok más embernek, aki nem tud szöveget értelmezni: vegyél b..szdmeg amit akarsz. Abszolút semmi konkrétumot nem írtál, csak hog félsz, hogy nem lesz pénzed kajára utána. Nem írtad, hogy hol közlekednél vele, hány embert akarsz kényelmesen szállítani, mekkora csomagtartó kell, milyen motort preferálnál. Így meg aztán adjon neked hasznos választ akinek két anyja van.
2019. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 D. Brasco ***** válasza:
75%
Hát figyelj kisfiam.........lehet,hogy van pénzed,mert tegyük fel,hogy van......de hogy eszed az nincs az biztos!Mondjuk az a sajnálatos hírem van,hogy azt sajnos nem lehet csak úgy venni mint egy autót,pedig rádférne!De ha így ki vagy bélelve akkor eleve nem értem hogy minek jöttél ide kérdezni meg sír itt a szád,hogy aztán nem telik majd kajára meg társai......
2019. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha beered ennyivel akkor ved meg, en bizzos nem egetnem magam egy ilyennel, főleg nem hasznaltal... En ezért vettem új bmw x6 ot


17/f vállalkozó programozo mernok orvos

2019. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis pénze, majdnem 6 millió. Ha nekem lenne ennyi ember, én inkább lakásra költeném, de te tudod. :)
2019. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy régi Volvo-ból csak D5 dízelt vagy T6, V8 benzit vegyél.

Nagybátyámnak van egy 15 éves D5 XC90-ese, most van benne 470.000 km és hibátlan.

Megvette az új XC90-et T8 motorral, de nyúzni meg gány időben még mindig a régi D5-öt viszi.

2019. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!