Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné? Van egy kis pénzem...

Megérné? Van egy kis pénzem (5,5m) és mindig is akartam egy Volvo s60-t.18 éves vagyok. Szóval ez a pénz még sok mindenre kellene, de nem tudom, hogy jó ötlet lenne e. Nagyon szeretném megvenni és most pénzem is van rá.

Figyelt kérdés
De félek, hogy mondjuk lakásra/házra/kajára/ruhára nem lesz elég pénzem utána. Mit gondoltok, szerintetek érdemes megvennem? Esetleg tudtok linkelni olcsó Volvokat amiben kevés km van?
2019. máj. 2. 13:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
39%
Évi 100-120e számolj a sima időszakos szervizekre, nyilván ha bejön fékbetét/tárcsa csere, vezérlés, stb azok olyan 2-300e tételek egy S60 kategóriában.
2019. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj kérdező, de valóban te kérdeztél hülyén. Pattogsz itt hogy mit érdekel minket a te anyagi helyzeted.

Hát marhàra nem mindegy hogy van összvissz 6 milliód amiből 5,5 öt el akarsz verni autóra, vagy amúgy van még anyádéknak otthon másik 450 milliója, ès akkor adnak amire kérsz, vagy nagymama rádhagyott 100 milliót.

Mint azt említettem, ne felejtsd el belekalkulálni a gyűlöletet amit kapni fogsz :) Senki nem fogja elhinni hogy az a te autód. Azt fogják hajtogatni hogy apuci kisfia kölcsön kapta :)

Szerintem 18 évesen neked meg abszolút nem kell még 5,5 milliós autó, de még 2 milliós sem. Fél éves jogsira... hidd el...Előbb tanulj meg biztonságosan vezetni egy 700 ezres autón, aztán válts jobbra.

2019. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem nagyon érdekel mit mondanak. Egyébként külföldön akarom megvenni ott meg túl sokan szerintem nem szólnának bele. Dehát ez magyarország. A kérdésre válaszolni nem tudnak, csak kötözködni. (Tisztelet a kivételnek)


22-es nem azzal van bajom, hogy azt kérdezik, hogy mennyi van összesen, hanem azzal, hogy honnan van :) ez az infó már tényleg nem szükséges a normális válasz megadásához.

2019. máj. 6. 13:16
 24/25 anonim ***** válasza:

A lóf..szt nem szükséges. Ha egyszeri bevétel volt és a büdös életbe nem lesz ennyi pénzed, mert füvet fogsz nyírni a helyi önkormányzatnál havi 70-ért hátralévő életedben, akkor rohadtul nem éri meg.

De rohadtul ne zavarjon, hogy te kérdezted azt hogy "Megérné"? :) Amúgy megvehetnéd már, ha ilyen k..rvára biztos vagy magadban.

2019. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak azt nem ertem, hogyha külföldon veszed akkor mert nem abban a valutaban írod ki az árat? És miert nem ottani fórumon kerdezed?
2019. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!