Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás egyedül?

Autóvásárlás egyedül?

Figyelt kérdés
Tapasztalat nélkül van-e értelme?
2019. máj. 15. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nincs.

Egyedül még tapasztaltak sem indulnak el vakon...

Tapasztalat nélkül meg totál szerencsejáték, a nywrési esélyed nagyon kicsi.

2019. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legyen elképzelésed és tudd hogy a kinézett autónak vannak-e olyan hibái amit esetleg orvosoltak(visszahívás), VW motoroknál olajfogyás, vezérlés szokott problémás lenni.


Én voltam már úgy autót nézni hogy előtte mindent átolvastam róla, és aki árulta az autót a kérdéseimre nem tudott válaszolni, hol ott 6 évig használta azt.

2019. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te lennél az eladók álma.
2019. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Én voltam már úgy autót nézni hogy előtte mindent átolvastam róla, és aki árulta az autót a kérdéseimre nem tudott válaszolni, hol ott 6 évig használta azt."


Milyen kérdéseket tettél fel?

2019. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legelső autómat egyedül vettem.

De rögtön hozzáteszem, hogy alaposan utánaolvastam az adott típusnak, típushibáknak, gyenge pontjainak. Akkor még facebook csoportok nem nagyon voltak jellemzőek, de fórumokat átbújtam. Nem az első szembejövőt vettem meg. Kb 3 hónapig keresgéltem. Ez alatt megnéztem 20-25 autót az adott típusból. Így volt bőven összehasonlítási alapom. Az autót elvittem állapotfelmérésre. Aki ezt nem engedte, vagy kikötötte, hogy csak ide meg oda lehet vinni, azt kapásból otthagytam.

Végül megvettem azt, ami minden szempontból megfelelt. Lehet szerencsém is volt vele, mert semmilyen turpisság nem volt, ami utólag derült volna ki. 7 évig használtam az autót, kopóalkatrészeken kívül különösebb meghibásodás nélkül.

Szóval ha alapos és körültekintő vagy, akkor szerintem van értelme.

2019. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mickbro ***** válasza:
Ha ismered az eladót, ill. az autót, akkor működhet. Egyébként itthon nemzeti sport, ill. a nemzeti erkölcsünkbe belefér a vevő átverése, teljesen elfogadott dolog. Számomra felháborító. Persze, én sosem tudtam "jól" eladni.
2019. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tim Ravel ***** válasza:
Persze hogy mehetsz egyedül autót venni, miért ne mehetnél??? Csak a looserek mennek másokkal autót venni, gondolom nem vagy szellemi fogyatékos vagy autista! Bemész pl a Chevrolet szalonba és szólsz" hogy- * öcsém gyere csak ide,nos ezt a Camaro-t megveszem*" ennyi!!! Ehhez minek vinnél magaddal bárkit is? Max a csajodat!
2019. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!