Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autót kereskedő...

Vettem egy autót kereskedő által. Van esélyem, hogy ne nekem kelljen fizetni mindent?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót kereskedő által, volt baja ezt tudtuk is de hogy mi azt nem, kereskedő mást mondott hogy mi is lehet a baja. Én elhittem mi az majd mikor elvittem szerelőhőz azt mondta szét kell szedni a motort akkor megtudja mondani pontosan mi a baja de akkor lehet más is még elojon. Azóta van pár baja még, például fekeket kéne cserélni meg kopog az egész hátulja. Tudok valamit csinálni ellene vagy felejtős az egész. Gondolok itt hogy kifizeti a költségeket vagy vissza vásárolja az autot. Vagy bebuktam az egészet?

2019. máj. 17. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz de sztem a fékkel és a futóművel nem fogsz semmit elérni. Kopó alkatrész. A motorral talán. De akkor is egy 16éves autóról beszélünk akárhogy nézem .. vinni kell egy hozzáértőt legközelebb.
2019. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!