Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy 1-es 116i-s...

Első autónak egy 1-es 116i-s motoros BMW jó vétel lehet? 1.3 millió környékén már találni.

Figyelt kérdés
Ültem már ilyen autóban, barátnőmnek ilyen volt és tetszett, kényelmesnek találtam és nem is az a bitang nagy. Alapjában véve mit gondoltok erről a szériáról, vagy szerintetek milyen autó érné meg, amit érdemes szemrevételezni?
2019. jún. 26. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
118i 143 paci. Ha mindenképpen 1es kell. Vásárlás utsn egyböl láncfeszitő csere
2019. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A citroent felejtsd el. Nekem volt új. Sok kollégáknak van német. Ezek közül talán a mercedes nem túl problémás.
2019. jún. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolók leírták, hogy miért rossz választás. C5 az lehet szopóroller de mostanában menő már m.o.-n is egy független átvizsgálót hívni. Szerintem a szappantartó kategóriában mindegyik márkánál olcsó ár, gyengébb minőség, pici motor 5 sebességgel kevés fogyasztással ropi kerekekkel cuki csomitartóval van csak. Én nagyon Ford buz1 vagyok és inkább egy Focust javaslok az tágas kis autó van belőle gyenge és erős is és műszakilag ár/értékben használtan nagyon jó. Kicsit drágább az alkatrész mint egy skodához de ez közelebb van a prémium érzéshez mint egy skoda sőt mint egy 1-es
2019. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki írt!
2019. aug. 11. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!