Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra irányjelző kapcsoló...

Opel Astra irányjelző kapcsoló hibás csere után is. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy 1.6os benzines opelt, és el van romolva az index. Hiába kapcsolom jobbra-balra, a kapcsoló egyből visszaugrik középre, nem marad sem lent, sem fent. Közben persze müködik az index, csak soha nem tudom kikapcsolni hanem jobbra-balra jelzek mint egy idióta. Már vittem szerelőhöz, kicserélte a kapcsolót egy bontottra, de ugyanigy csinált, aztán vettem egy újat de azzal is ugyanez a helyzet. Az új kapcsolót ki kellett fizessem, ami 14000 forint volt, de mivel nemsikerült megjavitania, legalább munkadijat nem számolt fel.

2019. jún. 26. 16:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy minden kapcsoló rossz legyen, valaki inkább hülye. Vidd normális szerelőhöz.
2019. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Bizony, a szerelőd hülye, merthogy ez nem hiba, hanem szándékosan csinálták ilyenre. Ez valószínűleg 2004 utáni H astra. Csak hozzá kell szokni,feleselgesen dobtál ki 14kilót.
2019. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen 2005ös az autó, de nem hibrid, hanem benzines ahogy a kerdésben irtam. Ilyenre nem csinálhatták gyárilag mert igy használhatatlan.
2019. jún. 26. 16:33
 4/29 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi?
2019. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ki beszél itt hibridről? A "H" az az astra generációját jelöli, nem hibridet jelent. "F"-el kezdödott az astra széria, tehát neked harmadik generációs astrád van. Mint például golf mk1, mk1 mk3 st
2019. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Az a neve az autómnak, hogy Opel Astra Station Wagon. Nincs benne semmi H betü.
2019. jún. 26. 16:39
 7/29 A kérdező kommentje:
A motoron az irja, hogy ecotec, a csomagtartón pedig twinport.
2019. jún. 26. 16:40
 8/29 anonim ***** válasza:
A station wagon Opel nyelven kombit jelent, a twinport pedig a változó szelepvezérlésre utal. Ecotec motorral szerelt a legtöbb Opel, még a dieselek is. De mindez lényegtelen számodra. A lényeg az, hogy ennél a modellnél szándékosan csinálták ilyenre az indexet!
2019. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Értsd meg hogy ez nem gyárilag ilyen! igy nem keszülhetett, mert használhatatlan. Biztos összetéveszted valamivel. Az én autómon nem irja sehol, hogy H. Sem a papirjan, sem pedig az autón! Ez Opel Astra Station Wagon Ecotec Twinport
2019. jún. 26. 16:50
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy G vagy H? Utamatyam...
2019. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!