Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tartatják be a KRESZ-t?

Miért nem tartatják be a KRESZ-t?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy az itteni autósok mit meg nem engednek maguknak, és ezeknek semmi következményük nincs! Múltkor át szerettem volna menni egy olyan gyalogátkelőhelyen (zebrán), ahol nem volt jelzőlámpa. Itt a gyalogosnak elsőbbsége van! Erre meg egy taxis jött, le se fékezett, hanem elhúzott előttem, ha leléptem volna a zebrára, ahogy azt kell, elütött volna! A lehúzott ablakán beordítottam, hogy "NORMÁLIS VAGY?! ZEBRÁN VAGYOK, EMBER!" - és még neki állt feljebb!!! Az ilyeneknek kéne bevonnia a jogosítványát 2 évre és megvágni őket fél millió forintra... Ilyenkor hol van a rendőr és a kamera?
2019. júl. 11. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A te videód alapján senkit sem fognak felelősségre vonni, de cserébe jól kiröhögnek, ha bemész a rendőrségre. Egyébként nem a taxist és a közveszélyes sofőröket akarom védeni, de felesleges az autósokat fikázni, mert a gyalogosnak a 90%-a sem tartja be a KRESZ-t, pedig hát nekik is be kellene a gyalogosokra vonatkozó részeket. Hidd el, az autósoknak is baromi idegesítő tud lenni egy-egy ilyen eset.
2019. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert akiknek be kéne tartatni a KRESZ-t, azok is autóval járnak, és nem tartják be a KRESZ-t.
2019. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy provokáló kérdés. Mennyire lehetett gyors a taxis, ha még dumálni is volt idejük közben? :)
2019. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13: Tök mindegy mennyivel ment, nem állt meg a zebránál és majdnem elütötte a kérdezőt. Ha 10-zel megy át rajtad egy taxi, az is elég kellemetlen tud lenni.
2019. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!