Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez mennyire lenne...

Szerintetek ez mennyire lenne népszerű?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek és nekem is van autója (mondjuk az enyém pár hónapra off, de ha megjavítják minden a régi lesz.) Arra gondoltunk, hogy a kertben csinálnánk lassabb koreográfiát az autókkal, felvetetnénk egy 3. személlyel és feltennénk youtubera. Én még ilyet nem láttam és az én ötletem volt. Szép nagy kert, középszerű autók, és jó kamera adott, már csak az a kérdés hogy mennyire érdekelné ez az embereket.


https://www.youtube.com/watch?v=JQix0eKwlww


ilyesmi, lassabb zenékre gondoltam.


lenne forgás, különböző alakzatok (8as, stb) , előre, hátramenet, ilyenek.


szóval ez mennyire jó ötlet? :)



2019. júl. 18. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát, ha hajlandóak vagytok nagyon kevés ruhában előadni, lassítva a "légzsákok" kitérését ívmenetben, vagy a lengéscsillapító hatását demonstrálni, akkor lenne nézettség.


Már ha 18 feletti lányok vagytok...

2019. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Legyen minden autón egy pucér nő.
2019. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Meg találtatok, ne hallgass, senkire, milliók lesznek erre kíváncsiak, meg a, kezikertestvered is keresd meg ew milliardos leszel
2019. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
Jó nagy hülyeségnek tűnik, biztos nem nézném pár másodpercnél tovább.
2019. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Nagyjából semennyire.


Egyrészt az emberek ingerküszöbe kicsit magasabb, főleg 10+ Gymkhana videó után. Izgalmasabb drift és stunt videókkal meg tele van az internet.


Meg valljuk be, azt nézni hogy valaki előre hátra tolatgat nagyjából annyira izgalmas, mint azt nézni, hogyan parkol valaki le az út mellett a kisbolt előtt...

2019. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

Kutyát nem érdekelné. Ezzel nem keresnél pénzt.

Egyébként pedig jó pár éve volt ilyen autós színház szerű valami, ahol hasonlóan egy lovas színházhoz, bohóckodtak autókkal, rendes díszlet, fények, miegymás. Nem tudom az a próbálkozás életben maradt-e egyáltalán. Arra, hogy széria E46-tal ugráltok a vakondtúrásokon a kertben nem lesz igény

2019. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!