Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Biztosítás, papírmunka

A kérdés

Mit kell vinni új üzembentartó bejegyzéséhez az okmányirodába?

A kérdés adott. + az lenne a kérdésem, hogy elég az üzembentartói szerződés eredeti (tollal írt) példánya, vagy kell a másik 2 indigós is?

szept. 25. 19:58  Privát üzenet  

A válaszok

Üzembentartóit 3 példányban szoktak írni. 1 példányt kell átadni a kormányablakban, vagy okmányirodában, 1-1 példány a tulajdonosé, illetve az leendő üzembentartóé.

Itt elolvashatod a tudnivalókat: [link]

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 25. 20:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, csak azért kérdem mert ha nem kellenek az indigós példányok, akkor nem vinném. Ennek az oka az, hogy csak az eredetit írta alá az egyik tanu, és nem egy háztartásban élünk, és tök nehéz őt elérni... Csak hogy nehogy belekössenek az okmányirodában, hogy az indigósok nem lettek külön-külön aláírva az egyik tanunál

# 2/4Időpont szept. 25. 20:52 Privát üzenet

Én viszont nem tudom, mit tudsz? Bár, írod, hogy tudod.

Akkor mégegyszer: 1, azaz egy példány kell a kormányablakba, vagy okmányirodába. Én, a helyedben, a teljesen kitöltöttet vinném, de te tudod.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 26. 00:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez volt a kérdés, koszonom :)

# 4/4Időpont szept. 26. 07:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sikeres forgalmi vizsga után kell-e az orvosi alkalmassági határozatot vinni az okmányirodába?
A jogositvany kivaltasahoz milyen iratokat kell vinni az okmanyirodaba?
Forgalmi v után az okmanyirodába kell vinni a orvosi alkalmasságit?
Ma volt a forgalmi vizsgám (sikeres) és hogy holnap megyek vizsgaigazolásert es arra mit kell vinni? Azt hallottam hogy mivel nincs nálam az orvosi alkalmassági ami majd az...
Autó átíráshoz be kell vinni a rendszámot az okmányirodába?
Okmányirodába mit kell vinni, hogy jogosítványt csináljanak?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Biztosítás, papírmunka rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!