Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit kell vinni új üzembentartó...

Mit kell vinni új üzembentartó bejegyzéséhez az okmányirodába?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. + az lenne a kérdésem, hogy elég az üzembentartói szerződés eredeti (tollal írt) példánya, vagy kell a másik 2 indigós is?
2019. szept. 25. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Üzembentartóit 3 példányban szoktak írni. 1 példányt kell átadni a kormányablakban, vagy okmányirodában, 1-1 példány a tulajdonosé, illetve az leendő üzembentartóé.

Itt elolvashatod a tudnivalókat: [link]

2019. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak azért kérdem mert ha nem kellenek az indigós példányok, akkor nem vinném. Ennek az oka az, hogy csak az eredetit írta alá az egyik tanu, és nem egy háztartásban élünk, és tök nehéz őt elérni... Csak hogy nehogy belekössenek az okmányirodában, hogy az indigósok nem lettek külön-külön aláírva az egyik tanunál
2019. szept. 25. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én viszont nem tudom, mit tudsz? Bár, írod, hogy tudod.

Akkor mégegyszer: 1, azaz egy példány kell a kormányablakba, vagy okmányirodába. Én, a helyedben, a teljesen kitöltöttet vinném, de te tudod.

2019. szept. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérdés, koszonom :)
2019. szept. 26. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!