Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lehet ilyet csinalni kotelezo...

Lehet ilyet csinalni kotelezo biztositassal?

Figyelt kérdés
Par napja volt egy koccanasom , en voltam a hibas. Unionnal vagyok, jovo augusztusban lesz az evfordulo. Megkerdeztem h a jelenelegi 9000 ftos negyedevesem mennyivel fog megugrani, azt mondtak hogy kb a duplajara. A0bol esek vissza M2be. Lehet olyat csinalni, hogy evfordulo elott biztositot valtok? Evfordulo elott hany nappal kuldi a jelenlegi a biztositom a pontosan megemelkedett ajanlatot? Evfordulo elott hany nqppal korabban mondhatom vissza a jelenlegi kfgb-t es kothetek ujat?

2019. okt. 11. 09:01
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
88%
Felmondhatod a biztositast,ha talalsz olcsobbat,de azert mert valtasz ugyanugy M2-ben maradsz.az evfordulo elott 1-2honappal lesz erdemes elkezdened nezelodni illetve felmonda i a regit es ujat kötni ha talalsz jobbat
2019. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy váltasz még ugyanúgy M2 kategóriában leszel. Tehát nem tudod megúszni a díjemelkedést
2019. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%

"Evfordulo elott hany nqppal korabban mondhatom vissza a jelenlegi kfgb-t es kothetek ujat?"


A baleset ezen semmit sem változtat. Ugyanúgy az évforduló előtti 60-30. nap között mondhatod fel a meglévő biztosítást, és 30-1 nappal az évforduló előtt kell megkötnöd az újat. Egyébkén a biztosítód az éforduló előtt 60 nappal megküldi a következő évre az ajánlatot, érdemes ezt figyelembe venni a váltásnál.

2019. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a jelenlegi biztosítódnál esel vissza m2-be hanem az összesnél ott leszel.Annyira azért ne ringasd magad álom világba,mert túlzottan m2-be egyik biztosító se fog szeretni. Viszont azzal is tudsz ám spórolni,ha nem negyedévente hanem fél vagy évesbe fizeted és ha netán most csekken fizeted fizeted akkor helyette utalással.
2019. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koplarovics Bécinek koszi a valaszt. A tobbieknek: tisztaban vagyok h mas biztositonal is m2ben leszek, csak hatha talalok olcsobbat.
2019. okt. 11. 10:01
 6/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Nézd meg aztán lehet zlesu olcsóbb, de valószínűleg nem számottevően
2019. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!