Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vettem egy motort karácsony...

Vettem egy motort karácsony elején arrow sportdob van rajta, viszont nincs róla műbizonylatom. De viszont az előző tulajdonos forgalmiába bele van írva a sportdob! Átírják nekem így a motort a nevemre és bele írják az én forgalmiba a sportdobot?

Figyelt kérdés

És nem fog kötekedni a rendőr ha esteleg bele írják és nincs róla bizonylatom?

Köszi előre is a válaszokat!



2020. jan. 6. 00:12
 1/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A forgalmi a Szent Írás. Rendben lesz minden
2020. jan. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Át fogják írni, de ellenőrizd le, hogy jó legyen az új forgalmi még ott a helyszínen
2020. jan. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Át fogják írni, ugyan ott lessz a megjegyzés rovatban. 15 napon belül kell átiratni nem késtél már el? Írd meg mi lett a vége légyszi én is motoros vagyok...
2020. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!!

Remelem hogy bele írják



Hát 23.án vettem a mocit és holnap viszem el eredetiségre mert két ünnep között senki nem dolgozott

Csütörtökön hívtam őket és keddre kaptam időpontot eredetiségre

16.napon megyen be az önkormányzatba

Remélem átírják

2020. jan. 6. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Csá! Na sikerült átiratni a vasat?
2020. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!