Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ki mernél menni sofőrként...

Ki mernél menni sofőrként Európai EÜ biztosítási kártya nélkül nemzetközizni?

Figyelt kérdés
Minden papírom megvan, de EÜ kártyát elfelejtettem, most bejutni az okmányirodába lehetetlen. Merjek menni? 4 kézről lenne szó.
2020. márc. 25. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem "meri, vagy nem meri" kérdés, hanem arról szól, hogy felelőtlen vagy-e, vagy sem.

Jó esetben semmi gond, de hiába kicsi az esélye, hogy baj történik (nem tudhatod), ha megtörténik, abból totális anyagi csőd lehet.

Ez arról szól, mekkora felelősségtudattal rendelkezel, lényegtelen, hogy ismeretlenek írják, hogy ők bizony mennének, vagy nem mennének (plusz ez a járvány sem könnyíti meg a helyzetet)

2020. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az is igaz. Lehetetlen felvenni a kapcsolatot az okmányirodával. Aztán meg piszkálva vagyok, hogy takarodjak dolgozni. Az lesz szerintem, hogy írok papírt 2 nyelven, hogy nem kell eü ellátás azt meg plexibe beleragasztom, aláírva.
2020. márc. 25. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 6 éve német belföldözök, de nem tudom mi az EÜ kártya
2020. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!