Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol lehet Budapesten azonnali...

Hol lehet Budapesten azonnali eredetiség vizsgálatot végeztetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemsokára tervezem megvenni életem első motorját, viszont a jogosítványom csak rá pár hétre lesz meg, ha minden jól megy, ezért szeretném még helyben elintézni az eredetiségvizsgát. Tudtok esetleg nekem ajánlani egy helyet Érden, vagy Budapesten, ahol ezt lehetőleg azonnal, vagy pedig 1-2 órán belül jelentkezéstől számítva elvégeznék? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2020. júl. 7. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem jelentkezel be két nappal korábban? Gondolom tudod előre mikor mész motort venni.


Tehát valójában jogsi nélkül akarod elvinni a motort eredetvizsgára. Így az a cél, hogy az agglomeráción vagy Budapesten keresztül-kasul motorozz az eredetvizsga miatt?

Miért nem bérelsz egy utánfutót arra az egy napra? Kevesebb, mint a büntetés.


Én egyébként itt csináltattam kétszer is, a Kondorosi úti telephelyen.

Igaz odatelefonáltam egy nappal előtte talán, de még csak várni sem kellett


[link]

2020. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem említettem, hogy ráülök a motorra, vagy hogy pesti lennék. Vidéki vagyok, utánfutóval megyünk majd fel a motorért, és azért nem merek időpontot beszélni, mert elsőre nézem meg a motort, ha valami oltári a gáz, el sem hozom, időpontokat lemondani pedig nagyon nem szeretek. Köszönöm a tippet!
2020. júl. 8. 00:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért az időnyomás? Elviheted akár haza is, aztán egy jogsis haver bármikor átgurulhat vele a legközelebbi eredetvizsgára is akár.

Vagy ott az utánfutó, oda viszed, amikor és ahova akarod. Semmi gáz nincs egy időpont lemondásában sem. Megmondod, hogy szeretnél egy időpontot, de lehet lemondod, mert megnézés után vinnéd. Ebben semmi nincs.

2020. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!