Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 1. Normális, aki otthagy és...

1. Normális, aki otthagy és kockáztatja a bírságot és a bizt.visszasorolást? 2. Meg fogják találni a tettest?

Figyelt kérdés
Parkoló autómat bekamerázott területen meghúzták - nem jelentősen. Pár hónapja szintén otthagytak, akkor jelentős károm volt. Bejelentettem a rendőrségen és kijöttek felmérni.

2020. júl. 22. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
A magyarok egy része már csak ilyen suttyó proli, hogy ami nem az övé arra szarik magasról... (ha véletlen is volt, de pl. sietni kellett, akkor is megoldható egy telefonszám otthagyással)
2020. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

1. Szerintem nem

2. Szerintem igen

2020. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg lett... Most játszhatok a biztosítókkal. Unoka hülyeségét a 80 éves nagymamára húzták rá. Helyszínit is kapott - szerintem a rendőrök sem hitték el, hogy a mama vezetett - vagy a kamerafelvétel alapján tudták előtte is, hogy ki volt a hunyó.
2020. júl. 23. 13:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!