Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha a casco nincs fizetve,...

Ha a casco nincs fizetve, megszűnik a hitelszerződés is?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót részletre, 0 km-esen. A lényeg, hogy sajnos későn néztem utána, És most úgy döntöttem nekem nem kell a teljes körű casco. Ha ezek után nem fizetem, akkor bontják az egész hitelszerződést? Vagy a casco szerződés 1 év letelte előtt módosítható?

2020. szept. 15. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A hitel Cascohoz kötött,fizetned kell. Évente 1x lehet csak módosítani de hitel esetében a bankot kérdezd meg,mert sokszor kérik a teljeskörűt.
2020. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen a hitelkonstrukció, lehet, hogy nem módosíthatsz CASCO-n.
2020. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

én is hitelre vettem az autómat. Átvétel előtt cascot kellett kötnöm, egy hónapot mindjárt be is fizettem. Aztán soha. Elveimmel ellentétes a casco. Fel sem szólítottak, csak a hitelt kellett törlesztenem.(meg a kötelezőt)


A csacosok mindenre fel vannak készülve, és annak az ellenkezőjére is.

2020. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as ez mikor volt?
2020. szept. 15. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt kérdezd meg a banktól.

Nekem is van aktív autólízingem, bármikor lehet módosítani Casco-mentesre, de úgy valamennyit magasabb a havidíj és ha már él a szerződés, akkor van egy egyszeri díja a módosításnak (60e vagy valami ilyesmi).

2020. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mivel a tulaj a bank, kötelező, ha nem szólnak érte hogy nincs az furcsa.

"Elveimmel ellentétes a casco."

Gratulálok az elveidhez. Ismerek valakit, aki kisbuszt vett hitelre 2 éve, most totálkáros lett mert rádőlt a fa. Szerinted ha nincs casco ki fizet? Húzza ki a zsebéből azt a 8-10 millát emiatt? Hogy még hitelt is fizet?

2020. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiteles autónál én javasolnám mindenkinek a casco-t.

Egyrészt ha összetöröd kérheti a bank, hogy a fennálló törlesztőt fizesd be egy összegben.

Plusz casco nélkül tényleg gáz ha meg is kell javíttatni a kocsit plusz még ott a havi törlesztő is.

2020. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!