Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Most a netrisknek mi a lényege?

Most a netrisknek mi a lényege?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom messze dolgozik és megkért hogy kössek már egy biztosítást a kocsinkra, mert menne műszakira és most vettük.

Az a baj, hogy keveset tudtunk beszélni és annyit mondott, hogy a netrisken csináljam.

De most az hogy is működik??? Kitöltöm az adatokat és kész? Vagy mit kell csinálni még?????


2010. aug. 10. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel én motorra kötöttem netrisken biztosítást így leírom nagyjából,hogy hogyan működik!

Regisztrálsz rálépsz a biztosítás kalkulátorra beírod az adatokat mindent megadsz, a végén kiszámolja hogy melyik a legolcsóbb és melyik a legdrágább tehát olcsótól felfelé kiszámolja minden biztosítónál!

Itt válogathatsz melyik szimpi neked!

Amelyik elnyerte tetszésed az mellett van olyan gomb hogy megkötöm!Ha erre rákattintasz akkor azt hiszem kéri megint az adatokat meg stb-t.Utána mikor ezeket kitöltötted elfogadsz mindent azután szükséged lesz az adás-vételi papírra,ha van scannered beszkenneled gépre majd elküldöd a netrisk.hu oldalra mintha feltöltenél egy képet de mielőtt bescanneled rá kell írni az ID számod amit kaptál az oldalon,tehát ügyfélszámot!

A netrisken el lehet olvasni(le van írva) hogy mit hogyan kell majd csinálnod!

Ha mindennel megvagy és pár nap mulva a feltöltött képeid mellett zöld pipa van akkor elfogadtak mindent!Ha piros X akkor még nem olvasták el!Ha elfogadták pár nap mulva jönnek a papírok és az ideiglenes biztosítós papír amire ráírod az ügyfélszámod és ezzel már használhatod az autót!

Rá pár napra megküldik a zöld kis papírt plusz a csekket az általad választott összegről,kifizeted hozzárakod a forgalmihoz és kész is!Ezek után már csak fizetni kell ;)

Sok sikert hozzá! Ha valami kérdésed van írj priviben és válaszolok illetve fogok segíteni ha nem érted :)

2010. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Netrisk egy biztosítás közvetítő cég. Regisztrálsz, megadod az adatokat, megbízást adsz nekik, és ők intéznek mindent.
2010. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jajj nagyon köszi mindkettőtöknek:)

1.: tuti hogy majd kereslek priviben:) elég hülye vagyok az ilyenekhez sztem:P

2010. aug. 10. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Egész nyugodtan szólj ha valami kérdésed van,vagy segítségre lenne szükséged!Válaszolni fogok!

(:

2010. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!