Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Egy 2004- ben gyártott autót...

Egy 2004- ben gyártott autót kárfelmérésnél automatikusan gtk-osnak itélnek?

Figyelt kérdés
Bal eleje sérült, elég durván.Többektől hallottam, hogy még ha javitani is lehetne,gazdasági totálkár lesz..

2021. jan. 6. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a sérülés mértékétől függ leginkább.
2021. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kitört a palacsintává lett bal első kerék,a lámpa tört, baloldala,teteje balról benyomódott, -nagyon,a motorháztető alatt meg ki tudja mi..az ablakmosó tartály biztos, meg ami a bal oldali sarokban van.
2021. jan. 6. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy gazdasági totálkár lesz, szinte teljesen biztos - de ez nem jelenti azt, hogy a megítélt pénzből, vagy még hozzátéve ne javíttathatnád meg. Emlékeim szerint annak semmi akadálya.
2021. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hasznaltauto.hu-s ajánlatok közepét ajánlották meg a gtk-os autómra. Szerintem jól jártam, mert kicsit már le volt rongyolva. Aztán megtartottam a roncsot és egyben el tudtam adni a megajánlott maradványérték felett - mondjuk nem sokkal. Mert leadni nem vagy köteles. Darabokban eladni azonban törvénybe ütköző. Ha van, aki megveszi, már nem a te sarad, hogy mit kezd vele.
2021. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!